İlan No: #00096434
Kategori: Çekilir Tip Beton Pompası
Marka: Putzmeister
Model Tipi: P 715 TD
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Almanya
Teslim Durumu: Hızlı
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Sancaktepe / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: Yıl Garantili
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Yenilik Makine

Sancaktepe / İstanbul / Türkiye


İnce Beton Pompası - Dizel ( 18 m3 /h )

  P715 TD İNCE BETON POMPASI

 


Beton pompalarının hantallığı ve zor taşınabilirliğinin önüne geçen bu kompakt makine, zor işlerde sizin yanınızda.


 


     Genel


 


P 715`in ilk görünüşü, klasik bir beton pompasından çok daha modern ve kompakt bir şap makinesine benzemesi nedeniyle biraz şaşırtıcıdır. Küçük boyutu ve düşük ağırlığına rağmen; 68 Bar`lık çalışma basıncı ve 18 m3/s`lik sevkiyat kapasitesi onun gerçekten çok güçlü bir pompa olduğunu kanıtlıyor.


 


P 715 TD mühendisliğin ve estetik dizaynın ideal bir kombinasyonudur. Putzmeister olarak dünyada ilk defa, binlerce ağır hizmette kullanılan yüksek performanslı pompalama teknolojisini bu küçük makineye uygulamayı başardık.


P 715 TD, 16 mm tane iriliğine kadar beton sevkeden çok yönlü bir pompadır. Bu nedenle ürün gamımızda bulunan diğer pistonlu ve helezonlu pompalarımızdan uzak ara üstündür. P 715 size sunacak çok farklı özellikleri vardır..


 


     Kullanım


 


P 715`in tüm elektronik bileşenleri ve kontrol aksamı ergonomik - mantıksal bir şekilde tek bir bölgeye yerleştirilmiştir. Bütün kontrol operatörün elinin altında hazırdır. Kolayca okunabilir analog göstergeler ve düğmeler sağlam bir muhafaza kapağıyla korunmaktadır.


 


     Tasarım


 


Bütün sistem üniteleri, zor koşullar altında, sürekli olarak çalışmaya el verecek şekilde dizayn edilmiştir. P 715 üzerinde kullanılan bütün parçalar ağır iş şartlarına göre özel olarak seçilmiş malzemelerden seçildi. Bu şekilde servis ömrünü uzatarak, maliyetler düşürüldü.


 


Örneğin; Putzmeister piston pompası sert krom kaplı silindire sahiptir. S - Transfer borusundaki patentli otomatik contalar sızdırmazlığı sağlayarak meydana gelecek aşınmaları minumuma indirir.


 


34.5 kW`lık güç üreten özel DEUTZ F3M 2011 motora sahip P 715 TD, hava emiş sistemi olarak da Mixokret serisiyle aynı prensipte çalışır. Hava kaputun ön kısmından emilir ve arka taraftan atılır. Böylece motorun için kir ve toza maruz kalmaz.


 


     Bakım


 


Bütün Putzmeister makineleri üstün ve avantajlı kılan önemli özelliklerinden bir tanesi servis dostu olmalarıdır. Diğer makinelerin tasarımları gibi P 715`de kolay ulaşılabilirlik ve değiştirilebilirlik mantığıyla dizayn edilmiştir. Servis süresi ve maliyetleri piyasadaki makinelerin çok altındadır.


 


Kısaca P 715 TD helezonlu veya daha düşük kapasiteli piston pompaların yetersiz geldiği, büyük beton pompalarının ise yüksek maliyetli kaldığı durumlar için doğru makinedir. Geniş yelpazede uygulama çeşitliliği imkanıyla şantiyelerde ki en büyük yardımcınız P 715 olacak..

İnce Beton Pompası - Dizel ( 18 m3 /h ), Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!