İsmailoğlu Erim Ahşap Mobilya Dekorasyon İç Mimarlık Özel Mobilya Üretimi, Ahşap mobilya imalatı, Ev Dekorasyonu, Ofis Dekorasyon, Mağaza Tasarımı, Mağaza Dekorasyos Uygulamaları, Banyo ve Mutfak Dekorasyonu, Yemek Odası ve Yatak Odası Dekorasyon ve Mobilyaları, Avm Donanımı, TV Ünite Modelleri ve Sehpaları, Duvar Ünitesi, Gömme Dolap. Oda ve Ofis Kapıları.

Menü

 Hakkımızda


İsmailoğlu Erim Ahşap Mobilya Dekorasyon İç Mimarlık Kağıthane İstanbul Özel Mobilya Üretimi, Ahşap mobilya imalatı, Ev Dekorasyonu, Ofis Dekorasyon, Mağaza Tasarımı, Mağaza Dekorasyos Uygulamaları, Banyo ve Mutfak Dekorasyonu, Yemek Odası ve Yatak Odası Dekorasyon ve Mobilyaları, Avm Donanımı,  TV Ünite Modelleri ve Sehpaları, Duvar Ünitesi, Gömme Dolap. Oda ve Ofis Kapıları.   devamını oku..

 Şirket Profili


Firma Ünvanı : İsmailoğlu Erim Ahşap Mobilya Dekorasyon Üretim İmalat Kağıthane
Faaliyet Tipi : İmalatçı - Üretici
Firma Kısa Bilgi : İsmailoğlu Erim Ahşap Mobilya Dekorasyon İç Mimarlık Özel Mobilya Üretimi, Ahşap mobilya imalatı, Ev Dekorasyonu, Ofis Dekorasyon, Mağaza Tasarımı, Mağaza Dekorasyos Uygulamaları, Banyo ve Mutfak Dekorasyonu, Yemek Odası ve Yatak Odası Dekorasyon ve Mobilyaları, Avm Donanımı, TV Ünite Modelleri ve Sehpaları, Duvar Ünitesi, Gömme Dolap. Oda ve Ofis Kapıları.
Çalışan Sayısı :
Kuruluş Yılı : 1989
Yıllık Ciro :

 Firma Görselleri


 Videolar


Yetkili : Özcan İsmailoğlu
Firma Ünvanı : İsmailoğlu Erim Ahşap Mobilya Dekorasyon Üretim İmalat Kağıthane
Adres : Seyrantepe Mah. Çelikay Cad. No: No.1/B 34418 Kağıthane İstanbul / Türkiye
Telefon :
Fax : +90 212 282 72 62
Web : http://www.ismailogluahsapmobilya.com