İtimat Dikiş Makinaları - Kimdir

Dikiş Makinaları, Overlok Makinası, Dikiş Makinası, Overlok Makina, Reçme Makinası, Düz Dikiş Makinası, Yuvarlak Kesim Robotu, Çuvalağzı Dikiş Makinası Pazarlaması ve Satışı

İtimat Dikiş Makinaları

İtimat Makina, 30 yıllık tecrübesi ve deneyimli kadrosuyla konfeksiyon makinaları ve yedek parçaları sektörünün öncü kuruluşlarındandır.

İtimat Makina, Sanayi Dikiş Makinaları, Overlok Makina, Reçme Makinası Pazarlama ve Satışı yapmaktadır.

Sektöre 1982 yılında İtimat Makina adı altında başlayan firmamız konfeksiyon dikiş makinaları satışında her geçen yıl büyüme ve gelişme grafiği ile yoluna devam etmektedir. Merkezi İstanbul Unkapanı başta olmak üzere Türkiye genelinde oluşturmuş olduğu satış noktaları ile her geçen gün satış portföyünü yükseltmektedir. Birçok dünya markalarının satışını yapan firmamız, başta SHING RAY ve SOMY markalarının Türkiye Genel Distribütörlüğünü yapmaktadır.

Sürekli değişen ve gelişen Türk tekstil sektörünün ihtiyaçlarının teknolojik gelişmelerinin yakın takipçisi olan firmamız satış öncesi ve satış sonrasında müşteri memnuniyetini ön planda tutarak küçük ölçekli işletmelerden, dev tesislere kadar sektörün her alanında hizmet vermektedir. Satışını gerçekleştirdiğimiz tüm ürünler için yedek parça stoğu bulunduran firmamız aynı zamanda BROTHER, PEGASUS, JUKI, KANSAI, SIRUBA markalarının ve yedek parçalarını yurt dışında ithalatını yapıp Türk hazır giyim sektörüne toptan ve perakende olarak satmaktadır.

MİSYONUMUZ

Ürün ve hizmetlerinde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak topluma ve çevreye pozitif katkı sağlayan, faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir firma olmak.

VİZYONUMUZ

Sektörümüzde Hizmet ve ürün kalitesiyle birinci tercihli firma olmak ve kalabilmek

DEĞERLERİMİZ

Adalet - İş ve ilişkilerimizde hak ve adalet duygusu ile hareket eden bir aileyiz. Ahlak - Yüksek ahlaki standartlara sahibiz. Faaliyetlerimizde ahlaka aykırı yöntem ve uygulamaya müsamaha göstermeyiz. İtibar - İtibarımızı herşeyin önünde tutar, hiçbir maddi menfaate feda etmeyiz. Saygı - Farklılıkları zenginlik olarak görür her türlü ayrımcılığı reddederiz. Dayanışma - İyi ve kötü günde birbirimize destek olur, omuz omuza çalışırız. İnsan Odaklılık - Başarının insanla birlikte mümkün ve anlamlı olduğuna inanırız. Daima insanı geliştirmeyi ve mutlu etmeyi amaçlarız.