İlan No: #00097322
Kategori: Kartuşlu Su Arıtma Filtreleri
Marka: Zetaş
Model Tipi: ZCF - 20
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Yenimahalle / Ankara / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Zetaş Kimya

Yenimahalle / Ankara / Türkiye


Kartuş Tortu Filtrasyon Sistemi / Zetaş Zcf - 20

 

Kartuş Tortu Filtrasyon Sistemi

Paslanmaz gövdeli çok kartuşlu olan bu sistemlerimiz istenilen her kapasitede ve mikron düzeyinde hizmetinize sunulmaktadır. Hızlı ve kisintisiz kolay kullanılabilir özelliğiyle hijyenik şartları sağlamaktadır. Özelliklede gıda, meşrubat içme suyu şişeleme, süt endüstrisinde, koku, tortu, çamur ve diğer sedimentelerin olumsuzluklarını ortadan kaldırmaktadır. Su kalitesindeki hassasiyet istenilen mikron düzeyindki kartuşun seçimiyle giderilmektedir.

 

 

 

Paslanmaz çelik gövdeli filtrasyon sistemlerimiz başta doğal kaynak suları, içme ve kullanma sularının arıtılması olak üzere; petro-kimya, yağ, boya, eletronik, kimyevi madde, boya, içecek sanayiinde ve daha birçok alanda kullanılabilir.

Model No
Filtre Yüksekliği
Filtre Adeti
Bağlantı
Gövde Yapısı
Debi
       ZCF-20                                30''                                                 7                             2''                               S.S.ÇELİK              30m3/h

Kartuş Tortu Filtrasyon Sistemi / Zetaş Zcf - 20, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!