Atık Su Arıtma Sistemleri kategorisi aramanızda 97 adet ilan bulundu

250x250 Yağ filtre pres / aspir kanola yağ filtre presi

Akfen Makina | 250x250

3.450 +KDV

TAE Arıtma Aeratörü

Tidap | TAE

Yarım Köprülü Atık Arıtma Sıyırıcı

Tidap | YKS-01

1000x1000 Atık Su Filtre Pres Makinası

Akfen Makina | A-FP004

Akfen Makina Filtre Pres

Akfen Makina | A-FP001

400x400 Bitkisel Yağ Atık Su Filtre Pres

Akfen Makina | 400x400

630x630 Atık Su Filtre Pres

Akfen Makina | 630x630

800x800 Atık Su Filtre Pres

Akfen Makina | 800x800

Sıvı Gübre Atık Su Filtre Pres

Akfen Makina | 800x800

1000x1000 Atık Su Filtre Pres

Akfen Makina | 1000x1000

500X500 Atık Su Filtre Pres

Akfen Makina | 500x500

Toplam 3 sayfa içerisinde 1. sayfayı görmektesiniz.

Atık Su Arıtma Sistemleri Popüler Ürünler

Günümüzün en büyük ihtiyaçlarından bir tanesi, atık su arıtma sistemleri arasında kaliteli bir sistemi yakalamaktır. İşyerlerinde, evlerde, apartmanlarda ve diğer yerlerde mutlaka bulunması gereken bu sistemler, günümüzde en çok kullanılması gereken cihazlar arasında yer almaktadır. Son 10 yılın en büyük problemlerinden bir tanesi olan küresel ısınma, susuzluk sorununu beraberinde getirmiştir. İstanbul gibi büyük şehirlerin su ihtiyacının aynı oranda artması, barajların ve göllerin çekilmesine neden olmuştur. Günümüzde yeterince su deposuna sahip olunmaması, az bir miktarda suyun kalmasına sebebiyet vermiştir. Bu durum bu şekilde devam ettiği takdirde, Türkiye suyunu diğer ülkelerden karşılamak zorunda kalacaktır. Uzun vadede tüm dünya susuzluk probleminin esiri haline gelecektir.

Su arıtma sistemleri dünyanın susuzluk problemini ortadan kaldırmak üzere üretilmiştir. Susuzluk sorunu yaşamamak isteyen ülkelerde, bu sistemlerin çok yaygın olduğuna değinmek gerekir. Kişiler bilinçlenmeli ve temiz suların çöp olması engellenmelidir. Su arıtma sistemleri sayesinde, günümüzde sular ziyan olmamakta ve tekrar kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Su Arıtma Sistemleri Nerelerde Kullanılabilir?

Su arıtma sistemlerinin kullanılabileceği pek çok yer bulunmaktadır. Sorunu esas olarak çözüme kavuşturmak için, işe büyük yerlerden başlanması daha doğru olacaktır. Ancak kişiler bilinçlenerek, küçük alanlarının bu durumunu da ortadan kaldırabilir. Bu şekilde susuzluk probleminin önüne geçilecek ve yenilenebilir sular sayesinde, özellikle temiz su gerektirmeyen alanlarda kullanılan temiz suyun önüne geçilecektir.

 • Su arıtma sistemleri ilk olarak işyerlerinin tamamında kullanılmalıdır. Binlerce kişilik kapasitesi bulunan fabrikalar, işletmeler, holdingler ve şirketler ilk etapta bu cihazlardan faydalanmalıdır. Suların heba olmaması için gerekli olan bu proje, yavaş yavaş yayılım gösterecektir. Şirketler bu kısımdan başlayarak, tüm insanlığa örnek olabilecek bir yaklaşım gerçekleştirebilir.
 • Hastaneler ve okullara ikinci etapta bu sistemler yayılmalıdır. Tuvalet sularının, lavaboya dökülen atık sularının ve diğerlerinin temizlenerek tekrardan kullanılabilmesi için bu sistem önemlidir. Resmi niteliği olan tüm kuruluşlar, su arıtma sistemlerinden faydalanarak halka örnek olabilecek bir davranış sergileyebilir.
 • Kafeler, esnaflar, kahvehaneler, restoranlar, alışveriş merkezleri ve bu sektörde hizmet veren tüm kuruluşlar su arıtma sistemlerinden üçüncül olarak faydalanmaları gereken sektörlerdir. Bu sektörlerin israf ettikleri su miktarları da çok yüksektir. Önce büyük işletmeler ile başlamak, daha hızlı bir yayılma göstermesine yardımcıdır. Ayrıca daha hızlı çözüm oluşacaktır.
 • Siteler ve apartmanlar dördüncü olarak bu sistemleri temin etmelidir. Özellikle çok büyük apartmanlara ve sitelere yayılan bu sistemler, büyük ölçüde su ziyanlığını ortadan kaldıracaktır. Kişiler bu sistemler sayesinde geleceğin suyunu kurtarabilecek ve kendilerinden sonra gelecek olan kişilere zorluk yaşatmayacaktır.

Atık Su Arıtma Çeşitleri

Atık su arıtma çeşitleri, kullanılacak olan alana göre çeşitli kategorilere ayrılmaktadır. Atık su arıtma sistemleri satın alacak olan kişilerin, mutlaka çeşitlerin detaylarını öğrenmeleri gerekmektedir. Su arıtma sistemleri çeşitleri içerisinde en doğru seçeneğin hangisi olacağına karar vermek, zorlu bir süreç olabilir. Fakat bu malzemelerin birçoğunu bünyesinde bulunduran su arıtma cihazları olduğu bilgisini de atlamamak gerekecektir.

 • Fiziksel Arıtma: Endüstriyel atık su arıtma yapacak olan kişilerin tercih etmeleri gereken bu sistemde, suyun içerisindeki katı maddelerden arındırılması işlemi gerçekleştirilmektedir.
 • Kimyasal Arıtma: Yine endüstriyel atık su arıtma sistemleri arasında yer alan bir çeşittir. Kimyasal maddelerden arındırılmak istenen sular, bu ürün sayesinde temiz bir forma ulaşmaktadır.
 • Yumuşaklaştırma: Cafe, restaurant gibi işletmelerin tercih edebileceği çeşittir. Suyun olduğu formdan daha yumuşak hale gelmesi amaçlanmaktadır. Ayrıca site ve apartmanlar için kullanımı da uygundur.
 • Dezenfeksiyon: Genel olarak evde içme suyu üretme tesislerinde kullanılmaktadır. Suyun içerisindeki tüm zararlı maddelerin tamamen ortadan kaldırılması amaçlanır.
 • Biyolojik Arıtma: Suyun içerisindeki organik maddelerin dahi çözündürülmesi amacıyla kullanılan, etkili arıtma sistemlerinden bir tanesidir.
 • Havalandırma Havuzları
 • Stabilizasyon Havuzları
 • Biyodiskler
 • Aktif Çamur Prosesi
 • Biyolojik Azot ve Fosfor Giderimi

Makina Türkiye Ve Su Arıtma Sistemleri

Birbirinden farklı su arıtma sistemlerine yer verilen firmamızda, kurumlar ve kişiler kendileri için en doğru seçeneklerden faydalanabilir. Neredeyse her çeşidin yer aldığı firmamızdan doğru seçeneği tercih etmek için, firmamız ile bir ön görüşme yapılabilir. Tüm cihazların özellikleri hakkında detaylı bilgiler verilmiş ve kişilerin bilgisine sunulmuştur. Özellikle büyük işletmelerin mutlaka faydalanması gereken cihazlar, konforlu ve uzun ömürlüdür. Makina Türkiye olarak firmamızda ikinci el su arıtma cihazlarına da yer verilmiştir. Bu kişilerin bütçesine önemli bir katkı sağlamaktadır. Yeni gibi çalışan makinalara sahip olmak isteyen kişiler, bu fırsatı mutlaka değerlendirmelidir.

Makina Türkiye olarak firmamızda yer alan ürünlerin tamamı, kaliteli ve kullanışlıdır. İkinci el satışı yapılıyor olsa dahi, malzemeleri kuvvetli ve kişileri uzun yıllar boyunca idare edecek cihazlara yer verilmektedir. Dolayısıyla gönül rahatlığıyla satın alınabilir, ayrıca kişiler daha detaylı bilgi için bizler ile iletişime geçebilmektedir. Firmamız tüm bilgileri en açık haliyle aktarmaktadır. Kişilerin bu anlamda güvenebilecekleri en doğru firmalar arasında yer alır. Sonradan sıkıntı yaşanmasına müsade etmemektedir, bu kariyerimiz açısından da çok önemlidir. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı çalışılmakta ve en uygun fiyat teklifleri sunulmaktadır.

Makina Türkiye olarak firmamızın aldığı yorumlar da çok kıymetlidir. Bugüne kadar çalıştığımız firmalar veya kişiler kesinlikle olumsuz yorumlarda bulunmamıştır. Firmamız bu tarz ürünleri almak için seçilebilecek, iletişimi en kuvvetli firmalar arasında yer almaktadır. Kişilere hızlı destekler oluşturulmakta ve ihtiyaçlarının en doğru şekilde çözümlendirilmesi arz edilmektedir. Dolayısıyla güvenilir bir şekilde alışveriş yapılabilir, akıllarda kalan tüm sorular sorulabilir. Cevaplar en hızlı şekilde oluşturulacak, bu şekilde kişilerin yanlış tercihler yapmaları engellenecektir.

Su Arıtma Sistemleri Fiyatları

Su arıtma sistemleri fiyatları satın alınacak olan makinadan makinaya değişiklik göstermektedir. Bazı makinaların kapasiteleri çok yüksektir, bir anda binlerce kişiye hizmet verebilecek makinaların fiyatları daha pahalıdır. Ancak kapasitesi düşük, genellikle evlerde kullanılan arıtma cihazlarının fiyatları daha düşüktür. Bunun yanı sıra makinanın kullanım durumu da fiyatı oldukça etkileyen faktörler arasında yer almaktadır. Uzun yıllar kullanılmış olan makinalar için teklif edilen ücretler daha düşüktür. Bunun yanı sıra yeni gibi çalışan ve çok uzun yıllar aynı çalışma prensibini koruyacak olan makinaların fiyatı daha yüksektir. Kişiler ve firmalar bütçelerine en uygun düşecek, ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak tercihlerde bulunacak ürün tercihleri yaparak, memnun kalacakları ürünlere yönelmelidir. Bu firmamız açısından da çok önemli bir husustur.

Atık su arıtma sistemleri fiyatları arasında daha önce hiç kullanılmamış ürünler için en yüksek fiyatlar teklif edilmektedir. Özellikleri ve hangi çeşitlerin içerisinde kullanılabildiği bilgisi de fiyatlar üzerinde etkilidir. Güvenilir satıcılık anlayışıyla yıllardır çalışan ve müşterilerini kesinlikle mağdur etmeyen firmamız, ürünü alacak olan kişilere tüm detayları en anlaşılır haliyle açıklamaktadır. Bu tarz ürünlerin güvenilir bir firmadan temin edilmesi kişiler açısından çok önemlidir. Yanlış firma tercihi ciddi mağduriyetlere neden olabilir. Çünkü ürünlerin fiyatları genel olarak çok yüksektir, uzun süre kullanıma uygun olması önemlidir. Özellikle firmaların, fabrikaların ve toplu alan sahiplerinin bu anlamda mağdur edilmemesi açısından, şeffaf bilgiler sunulmakta, iletişim sürekli olarak devam ettirilmektedir.

Yüzlerce marka ve model, satıcıya anında ulaşabilme imkanı satılık ve kiralık seçenekleriyle Atık Su Arıtma Sistemleri kategorisinde