Küçükoğlu - Kimdir

Hafif İnşaat Makinaları ve Ekipmanları İmalatı

Küçükoğlu Makina İnşaat San. Ve Tic. Ltd. Şti.  kurulduğu 1997 yılından itibaren hafif inşaat makinaları sektöründe farklı çizgisi ile hem AR-GE çalışmalarıyla hem de ürün çeşitlendirmesi ve kalitesi ile hızla büyüyerek pazarda lider konuma  ulaşmıştır.

 
 
Ülkemizde de İstanbul, Osmaniye ve İzmir bölge müdürlükleri ile yurt çapında 2 bayisiyle müşterilerine satış ve servis hizmeti vermektedir.
 
KÜÇÜKOĞLU  MAKİNA müşteri memnuniyeti odaklı anlayışı ile tüm bölge müdürlükleri ve bayilerinde servis hizmeti verme zorunluluğu getirmektedir. Bu anlayış ile KÜÇÜKOĞLU  MAKİNA hafif iş ve inşaat makinaları sektörünün en yaygın servis ağına sahip firmasıdır.
KÜÇÜKOĞLU Makine, İZMİR  fabrikasında 13 ürün grubunda; Beton Vibratörü, Beton Vibrator Motor ve hortum yedek parçaları Kompaktörler, Derz  Ve Asfalt  Kesme Makinaları,  Vibro Mastar , Perdah Makinaları, Demir Kesme ve Bükme Makinaları, Zemin Freze Makinaları, Vibrasyonlu Satıh Mastarları ve Işık Balonları;Betonyer Karıştırma Makineleri  olmak üzere bir çok farklı model ve çeşit makina üretimi yapmaktadır.
Üretimini ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi güvencesinde gerçekleştiren ve bu kalite hizmetini CE, TSE   gibi kalite-güvence belgeleri ile genişleten KÜÇÜKOĞLU MAKİNE  diğer yandan yoğun AR-GE çalışmaları ile ürün çeşidini sürekli olarak artırmaktadır.
Kurulduğu günden bu yana dünyadaki gelişmeleri de yakından takip eden KÜÇÜKOĞLU  MAKİNA, içerisinde bulunduğu yoğun rekabet ortamında ülkemizdeki inşaat sektöründe yer alan kullanıcıların işlerini kolaylaştıracak ve maliyetlerini azaltacak çözüm yöntemleri ve ürünlerle ilgili olarak dünya pazarında konularında lider olan firmaları distribütörlük bağlantıları kurarak ülkemizdeki kullanıcılarla buluşturmaktadır.
KÜÇÜKOĞLU  MAKİNA,  UMACON  (İspanya) beton vibratörleri ve beton ekipmanlarının, Türkiye distribütörlüklerini yapmaktadır,


KÜÇÜKOĞLU MAKİNE SANAYİSİ , satış sonrası hizmet ve servis alanında da sektörün en iyi profile sahip firmalardan biridir.

Müşterilerimiz en iyi referanslarımızdır..