Lider Dikiş Makina - Kimdir

TARİHÇE


İlk olarak 1997 yılında Murat ERİŞMİŞ liderliğinde küçük ölçekli bir işletme olarak hizmet vermeye başlayan LİDER MAKİNA bugün güçlü kadrosu ve teknik alt yapısıyla 1200 m² kapalı alana sahip yeni yerinde siz müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

Firmamız, ülkemizin özellikle Blue-Jean sektörünün önüne gelen firmalarına sağladığı hizmetlerle tanınmış olmasına rağmen vizyonu gereği konfeksiyon sektörünün neredeyse her alanında öncü olmayı kendisine ilke edinmiş ve siz değerli müşterileri sayesinde bugünkü konumuna gelmiştir.

Sizlerden aldığımız güç ve gelişen teknojiyle beraber sektördeki talepler doğrultusunda dahada büyüyeceğimize olan inancımız sonsuzdur.


VİZYON


Ülkemizin Konfeksiyon sektörünün gelişen ve değişen ihtiyaçlarını karşılamak, güncel teknolojiyi yakından takip ederek satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır.

Uygun fiyat, çoklu seceneklerle ve güçlü teknik kadro ile küçük işletmelerden en büyük kuruluşlara kadar hizmet vermek vizyonumuzun bir diğer yönüdür.