Mergen Makine - Kimdir

Plastik Boru Makineleri İmalatı

Uzun yıllara dayanan makine imalatı tecrübesiyle 2012 yılında tamamen yerli sermaye ile kurulmuş olan Mergen Makine şuan dünyanın 3 kıtasında 20 ülkeye ihracat yapan üretici bir firma haline gelmiştir. Firma olarak kaliteye olan tutkumuz ve yenilikçi yapımızla kısa sürede sektöründe adından söz ettirmeyi başaran Mergen Makine, geleceğin yenilikten geldiğini bilerek bütün çalışmalarını ve yatırımlarını bu hedef doğrultusunda gerçekleştirmektedir. Ülkemizin yükselen bir değeri olarak hedeflerimiz ülkemizin şanına yakışan bir şekilde Türk Makine sektörünü temsil etmektir.

Makinalarımızda kullandığımız son teknolojik ekipmanlar sayesinde sorunsuz, hızlı ve enerji tasarrufulu çalışma her zaman ön planda olmuştur. Mergen Makine İstanbul BOSB’deki 4.000 m2 fabrikası ve önemli oranda ihracat oranıyla ülkemizin yükselen değerleri arasındadır. 2023 yılında gerçekleştirilmesi planlanan 500 milyar dolar ihracat hedefimize katkıda bulunmak için gece gündüz demeden çalışmalarımıza hızla devam etmekteyiz.

NEDEN BİZ

Plastik boru makineleri imalatında yüksek performanslı makineler üreten firmamız, İmal ettiği makinelerde verimlilik, yüksek kalite ve sıfır sorun esasına dayalı üretim anlayışıyla, bu güne kadar iş birliği yaptığı bütün kurumların yalnızca tedarikçisi değil stratejik ve teknolojik partneri olmuştur. 

7 gün 24 saat üretim yapan makinelerimiz başta Avrupa olmak üzere dünyanın bir çok yerinde durmaksızın çalışmaktadır. 

VİZYONUMUZ

Geliştirdiğimiz yeni teknolojilerle Boru Makineleri üretiminde en iyi ve en teknolojik  makineleri üreterek, Başta ülkemizi ve firmamızı dünya pazarında güçlü bir hale getirmek. 

MİSYONUMUZ

Girişimcilik ve yenilikçilik ile şekillendirdiğimiz iş anlayışımızı her makinemize, kurduğumuz her fabrikaya yansıtarak iş yaptığımız kurumlara ve ülkemize sürdürülebilir değerler katmak.