İlan No: #00100745
Kategori: Tamburlu Flexo Baskı Makinası
Marka: KBA Flexotecnica
Model Tipi: N8G
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 15.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Bağcılar / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: Yıl Garantili
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ
  • +90 212 659 64 88
  • +90 212 659 64 90

Yetkili: Grupak Plastik

Bağcılar / İstanbul / Türkiye


Merkez Tamburlu Flexo Baskı

YÜKSEK PERFORMANS İÇİN DİŞLİSİZ FLEKSO BASKI SERİSİ NG!


Uluslararası rekabet ve çok uluslu üreticiler ile sürekli diyalog içerisinde olmak Flexotecnica’yı, baskı genişliği ve baskı hızını daha da arttırmak amacıyla NG model sleeveli dişlisiz baskı makinesi serisini geliştirmeye yöneltmiştir.

Makina şasesinden, baskı ünitesine kadar birçok mühendislik ve konstrüktif detaylar, bu seriyi son derece sağlam ve değişik yüzeylerde çok yüksek hızda baskı için uygun hale getirmektedir.

Bu prestijli içeriğe sahip NG, tam açılımı ile NEW GEARLESS ( YENI DİŞLİSİZ ), iş değişim sürelerini kısaltıp bu sayede bekleme zamanlarını oldukça azaltarak, kısa, orta ve uzun vadede esnek çözümler sunmak üzere tasarlanmıştır.

Klişe ve anilox sleevelerin tahliyesi için pnömatik iticiler, baskı işlemi sırasında atıl ünitelerde en rahat ve en güvenli şekilde iş hazırlama ve sleeve değiştirme imkanı sağlayan patentli “SSC” (Güvenli Sleeve Değişimi ) sistemi, NG seri makinelerde bulunan bir dizi ekipmandan bazılarıdır.

Diğer bir seçenek ise, baskı istasyonunda, operasyon alanında bulunan tüm boruları makine dışındaki yan çerçevelere kaldıran yeni Pipeless” borusuz doctor blade dizaynıdır.

Merkez Tamburlu Flexo Baskı, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la tüm satış detaylarıyla inceleyin sipariş verin satın alın!