Mert Çatı İzolasyon - Kimdir

Ahşap Çelik Çatı İzolasyon Uygulama

 

 
 
Firmamız, kurumsal bir yapıda, her türlü detay çözümlerin hayata geçirilebilmesi düşüncesiyle İstanbul'da kurularak 30 yıldır faaliyetlerini sürdürmektedir. Firmamız en yüksek teknolojiyi kullanarak ve en mükemmeli gerçekleştirmek anlayışı ile çalıştığı her konuda sürekli lider olma hedefiyle, çalışanına ve işine verdiği değer ile dinamik, kurumsal kimlik yapısını geliştirerek tüm çalışmalarını yüksek kalite güvencesi standartlarında gerçekleştirmektedir. MERT Çatı olarak firmamız zengin iş hacmi ve profesyonel ekibi ile Çatı yalıtım sektöründe hizmet vermekte olup edinmiş olduğu iş tecrübesi ile yurt içi ve yurt dışında geniş müşteri portföyüne sahiptir.
 
Misyon
MERT ÇATI İNŞAAT Hizmette kaliteyi vazgeçilmez unsur kabul etmek,Karar mekanizmasını bilgi ve tecrübe destekli yürütmek ve geliştirmek,Teknolojiyi şirketimiz birimlerine adapte ederek klasik çözümler yerine en etkin çözümleri geliştirmek,Hizmette kalite kotamızı hep daha ileri noktalara taşımak ve sürekliliği sağlamak,Müşteri ihtiyaç ve beklentilerinden , her zaman daha üstün sonuçlara ulaşmak.
Vizyon
MERT Çatı olarak müşterilerimize beklentilerinin üzerinde hizmet ve ürün sunarken Çatı yalıtım sektöründe etkin ve teknolojik çözümler üretebilmek için yenilikleri sürekli takip etme prensibinden hiç ödün vermeyerek,yüksek nitelikli ve küresel standartlarda oluşturduğu kurumsal yapısı ile sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer alacak,yerli ve yabancı sermayenin Türk ekonomisine kazandırılmasında her zaman öncü olacaktır.