Metal Kesme Makasları kategorisi aramanızda 122 adet ilan bulundu

Döküm Konstriksiyon (1020X2 Mm) Kollu Giyotin

SAYMAK | SGM-D

Hafif (1020X1.5 Mm) Kollu Giyotin

SAYMAK | SGM-H

Ağır Tip (1020X2 Mm) Kollu Giyotin

SAYMAK | SGM-P

Toplam 4 sayfa içerisinde 1. sayfayı görmektesiniz.

Metal Kesme Makasları Popüler Ürünler

Metal Kesme Makası Çeşitleri

Kesme işlemleri, malzemenin bozulmasına neden olmak için yeterince büyük bir kuvvet uygulanarak bir metal levha parçasının ayrıldığı işlemlerdir. Kesici ve makaslar, metal levhaları kesmek için kullanılan en yaygın elektrikli aletlerden ikisidir ve el aletlerine daha hızlı ve daha az yorucu bir alternatif sunar.

İmalat sektöründe metal kesimleri insan gücüyle mümkün olmaması açısından geliştirilmiş olan metal kesme makası Makina Türkiye'de. Portatif metal kesme makası metal levhaları kesmek için kullanılan hafif, elde tutulan elektrikli el aletleridir. Metal kesme makası bir iş parçası üzerinde düz veya düzensiz bir çizgi boyunca sürekli kesim yapabilir. Daire kesme makasları, el makasları, giyotin makas, hidrolik kesme makası, hurda kesme makasları, kollu makaslar, kombine makas, L tipi makaslar, zımbalı makaslar gibi kaliteli ve çeşitli firmaların metal kesme makaslarına sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Metal kesme makası hurda metalin uygun bir boyda kesilmesi ve bir metal kurtarma işlemine taşınması için kullanılır. Oldukça uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleriyle hemen bir Metal Kesme Makası satın alabilirsiniz.