Metin Ateş Makina - Kimdir

Elektrik Sistemleri, Petrol Geri Dönüşüm Makinaları, Metal Isıl İşlem Fırınları, Güneş Paneli, Seramik Fırını İmalatı ve Satışı

Metin Ateş Makina

Metin Ateş Makina, 1995 yılından günümüze Elektrik, elektronik ve makina imalat pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir. Müşteri memnuniyeti ve sürekli gelişim ilkesini, kurulduğu günden bu yana temel felsefe olarak kabul eden firmamız, günümüze kadar ürünleri ülkemizin dört bir köşesine pazarlanmaktadır.

Metin Ateş MakinaPetrol Geri Dönüşüm Makinaları, Metal Isıl İşlem Fırınları, Güneş Paneli, Seramik Fırını İmalatı ve Satışı yapmaktadır.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır. Firmamız; Güneş panellerinden elektrik enerji üretim sistemleri, cep telefonu ile uzaktan kuyu kontrol sistemleri, led lamba, elektrikli alüminyum eritme ocakları, elektrikli tav fırınları ile yanabilen her türlü maddeyi petrole çeviren petrol makinalarının imalat ve pazarlamasını yapmaktadır. Şirket olarak en önemli düsturumuz; disiplinden asla taviz vermemektir.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyi hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Misyonumuz
Hizmet verdiğimiz sektörde, kalite ve mutlak müşteri memnuniyeti ilkesinden ödün vermeden çalışarak, dinamik bir şirket olmak misyonumuzdur.

Vizyonumuz
Ürün ve hizmetlerimizle, firma ismimizin anılan ve aranan marka haline getirmek.