Nitromac Servis Ekipmanları - Kimdir

Garaj ve Servis Ekipmanları, Rot Ayar Cihazları, Latik Sökme Takma Makineleri, Balans Makineleri, Lift Makineleri, Jant Düzeltme Makineleri, Far Ayaar Makineleri, Gaz Dolum Cihazı İmalatı ve Satışı

Nitromac Servis Ekipmanları İthalat İhr. Makina San. ve Tic. Ltd. Şti 

Nitromac Makina genel merkezi İzmir’de konumlandırılan ve sektörde uzun yıllardır hizmet veren Nitromac, yenilikçi ve genç kadrosu ile sektörün ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemektedir.

Kaliteli ve doğru hizmeti ilke edinen Nitromac, her zaman üst düzeyde çalışarak Cnc makinelerle, lazer teknolojiyle, elektrostatik toz boya ve son sistem montaj hattıyla üretilen %85 yerli üretim makineleri 62 ülkeye ihraç etmektedir.  

Nitromac Makina Rot Ayar Cihazları, Latik Sökme Takma Makineleri, Balans Makineleri, Lift Makineleri İmalatı ve Satışı yaptmaktadır.

%15’lik üretimini İspanya Leon’daki yabancı ortaklı şubesinde 4300 m2 kapalı alanda, elektronik ve elektromekanik ar-ge çalışmalarını son sistem cihazlarla ve üst düzey İspanyol mühendislerle gerçekleştirmektedir.

İspanya’da Avrupa ve Latin Amerika için satış, servis ve satış sonrası eğitim hizmetleri de verilmektedir.

Hidrolik jant düzeltme makineleri, jant temizleme parlatma makineleri, hidrolik platform liftler, far ayar cihazları, balans makineleri, nitrojen jenaratorleri ve lastik sökme takma makineleri başlıca ürün grupları arasındadır.