On2 İnşaat Makina - Kimdir

Alçı ve hazır sıva makineleri, kara sıva makineleri, harç transfer ve püskürtme makineleri, şap pompaları, prekast makineleri, shotcrete makineleri alanlarında satış, servis ve yedek parça

ON2 İNŞAAT MAKİNA , alçı ve hazır sıva makineleri, kara sıva makineleri, harç transfer ve püskürtme makineleri, şap pompaları, prekast makineleri, shotcrete makineleri alanlarında satış, servis ve yedek parça hizmetlerini sağlamaktadır.


Tecrübelerimiz sonucunda ; şantiyede zamanın ve kalitenin çok önemli olduğunun farkındayız, bu nedenle taleplerinizi en hızlı şekilde karşılamanın, sürekli müşteri memnuniyetini sağlama konusundaki öneminin de bilincindeyiz . İşte bu yüzden Türkiye'nin sektördeki en geniş servis ağı ve en büyük yedek parça stoklarına sahip olan firmalarıyla çalışmaktayız. Piyasada bulunan bütün marka ve modellerin her türlü yedek parça gereksinimini, stoklarımız sayesinde anında karşılayabilmekte ve servis işlemlerini en kısa sürede gerçekleştirebilmekteyiz.


Aynı zamanda inşaat bölümümüzde tüm bu makineleri de ekipleri ile birlikle bünyemizde bulundurmaktayız. Bu sayede, alçı ve çimento esaslı hazır sıva, kara sıva, şap, mantolama, su/ısı/ses yalıtımı ve diğer tüm izolasyon uygulamaları ve taahhüt işlerini yapmaktayız ve de tüm bu uygulamalarda kullanılan inşaat malzemelerinin satışını gerçekleştirmekteyiz.