Ormak Ağaç İşleme - Kimdir

Ağaç İşleme Makinaları, Çakım Makinaları, Kesim Makinaları, Palet Tamir Makinaları, Makara Çakma Makinası İmalatı ve Satışı

Ormak Ağaç İşleme Makinaları

Ormak Ağaç İşleme Makinaları Yenilikçi bir yapıya sahip olan OR-MAK, güçlü AR-GE si , kaliteden taviz vermeyen yapısı ve kalifiye proje ekibi sayesinde sektörünün her zaman önünde olmuştur. Çalışmalarında her zaman daha iyisini ve yenisini hedef edinen OR-MAK, bu sayede müşterilerinin beklentileri karşılayabilmekte ve %100 müşteri memnuniyetini sağlayabilmektedir.

     OR-MAK, kalifiye proje ekibi ve gelişmiş üretim olanakları sayesinde, standart ürün gamında bulunan makinelerin yanında sektörün ve siz değerli müşterilerinizin gereksinimlerini dahilinde oluşabilecek özel makine imalatlarını da çok kısa sürede projelendirip imalatını gerçekleştirme kabiliyetine sahiptir.

Türkiye Makina sektöründe öncü bir kuruluş olarak misyonumuz, müşteri beklentilerini tam olarak karşılayabilen ve ürün ve hizmetleri kaliteli ve zamanında üretmek. Ürün ve hizmetlerimizi geliştirmek için sektörümüzdeki yenilik ve gelişmeleri takip etmek.

Ağaç işleme makineleri sektöründe yüksek teknolojili ve kaliteli ürünleri ile anılan bir dünya markası olmak. Bunun için temel aldığımız ilkeler;

  • En iyisi ve vazgeçilmez olmak
  • Güvenilir ve dürüsüt olmak
  • Sürekli iyileştirme yapmak