İlan No: #00133011
Kategori: Deri Gergi Makinası
Marka: Derimaksan
Model Tipi: DER-09
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: Hemen Teslim
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Bornova / İzmir / Türkiye
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Peşin
Fiyat Sorunuz
Hemen Teslim 'de Teslim
 Teklif İste
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ
  • +90 232 376 76 92
  • +90 533 457 45 14
  • +90 232 376 76 17

Yetkili: Hüseyin Gülmez

Bornova / İzmir / Türkiye


Otomatik Deri Gergi Makinası

Derimaksan DER-09 

Otomatik Deri Gergi Makinası

Genel Tanımlama:

Otomatik gergi makinesi ardarda dizilmiş kalıplardan oluşmaktadır. Deriler kalıp genişliğine bakılmadan gerilir. Deri germe işlemi sadece derinin kalıplara tutturulmasından ibarettir. Konveyör ilerlemesi, manuel olarak pedalla veya zamanlayıcılar(timer) vasıtasıyla otomatik olarak sağlanır.


1. Timer ile bant ilerlemesini,

2. Timer ile özellikten dolayı yalnış tutturulmuş veya eksik mandal takılan derilerin tekrar düzeltilmesi sağlanmış olur. Germe işlemi otomatik olup herhangi bir zamanda germe aralığı artı veya eksi butonlara basmakla belirlenebilir. Bu aralık 0 ile 100 mm. arasındadır. Kurutma sistemi yüksek performanslı fanlar,  Esanjörler, filitre ve kurutma kanallarından oluşmaktadır. Kurutma kanalları makina boyunca konveyörün altına ve üstüne yerleştirilmiştir ve bu sayede makine içindeki sıcak havanın dikey olarak derinin her tarafına yayılması sağlanır. Ayrıca içeride oluşan nemli havanın boşaltılması için ayarlanabilir hava bacası vardır.  Bu sayede makine içindeki nem kontrolü sağlanmış olur.  Makine içindeki hava sıcaklığı ayarlanabilir termostat vasıtasıyla istenilen derecede sabitlenir. Makinenin kontrol panelindeki  tüm cihazlar 24 voltla çalışmaktadır. Ayrıca güvenlik açısından makine emniyet siviçleriyle donatılmıştır. Elektrik motor ara bağlantısı makine içinden özel borularla iletilmiş olup güvenlik  sağlanmıştr. Makine konstrüksiyon açısından kutu profillerden imal edilmektedir. Deri germe kalıpları elektroliz yoluyla galvaniz kaplanmaktadır. Bu açıdan korozotif etkilere karşı makine korunmuş olmaktadır.

Otomatik Deri Gergi Makinası, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la tüm satış detaylarıyla inceleyin sipariş verin satın alın!