Özismak - Kimdir

Forklift Satış, Servis, Yedek Parça & SMZ Yük Platformları Ve Rampalar & SMZ Otopark Sistemleri & SMZ Akülü Çekiciler, Römorklar, Kamyonetler & SMZ Tekstil Makinaları

1992 yılında küçük bir işletme olarak iş hayatına firmamız, bugün forklift distribütörlükleri yanı sıra farklı konularda SMZ marka ile birçok ürün imalatını gerçekleştiren ve firmaların ihtiyaçlarına özel çözümler üreten bir mühendislik firmasıdır. 70 kişilik teknik personel kadrosu bulunan firmamız, işçi mühendis el birliği ile birçok yeni, Türkiye'de üretimi ilk olan makinaların üretimini gerçekleştirmiştir ve buna devam etmektedir. Yaptığımız ürünler bugün dünyanın birçok ülkesine ihraç edilerek oralarda başarıyla çalışmaktadır. İhracatımız genellikle İtalya, İsrail, Pakistan, Azerbeycan, Amerika, Rusya, Irak, İran, Kazakistan, Ukrayna gibi birçok ülkeye gerçekleştirilmektedir. Yurt içinde de özel projelerle TAI, TEI ROKESTAN, MKE, TCDD, MSB, THY gibi kamu kuruluşlarının yanı sıra birçok özel kurumsal firmalarda iş yapmaktayız.

İş Konularımız

1- Forklift Satış, Servis, Yedek Parça

2- SMZ Yük Platformları ve Rampalar

3- SMZ Otopark Sistemleri

4- SMZ Akülü Çekiciler, Römorklar, Kamyonetler

5- SMZ Tekstil Makinaları

6- SMZ AVM ve Parklar için Tren ve Otobüs

7- SMZ Personel Platformları

8- SMZ Özel Projeler

Vizyonumuz ve Misyonumuz

Müşteri istekleri en hızlı ve en kaliteli şekilde karşılamak ana prensibimiz olacaktır. Her kademede tüm personelimizin eğitim faaliyetlerini yaygınlaştırarak sürekli onları teşvik etmek olacaktır. SMZ markası tüm ülkemizde ve dünyada yaygınlaştırarak gelecek kuşaklara taşımak olacaktır.

Günümüz rekabet şartlarında çalışan herkesin katılımı ile müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun ürünler üreterek daima en az hatayla yaklaşmak ve böylelikle maliyetleri kabul edilebilecek minimum seviyeye düşürerek elde kalan geliri kaliteli personel, uygun kontrol ve üretim ekipmanlarıyla sürekli geliştirme misyonumuz ve vizyonumuz olacaktır.