Öz Prestij Makina - Kimdir

Tekstil Makineleri, Perçin Makinası, Çıtçıt Makinası, Kuş Gözü Çakma Makinası, Rivet Çakma Makinesi, Düğme Makinesi, Aksesuar Çakma Makineleri İmalatı ve Satışı

Prestij Makina, Tekstil aksesuar makineleri üretimi, tamir, bakım ve servis hizmeti yapan firmamız 2004 yılında ticareti hayatına başlamıştır. 2014 yılından itibaren yeniden yapılanmaya tekstil aksesuar makineleri, yedek parçaları ve sektörün ihtiyaç duyduğu özel imalat makinelerin üretimini yapmaktadır. Üretilen makinelerin tasarım ve üretim aşamalarında çağın gerektırdigi teknolojik alt yapıyı kurarak tam zamanlı üretim yapmaktadır. 

Prestij MakinaPerçin Makinası, Çıtçıt Makinası, Kuş Gözü Çakma Makinası, Düğme Makinesi İmalatı ve Satışı yapmaktadır.

Tekstil sektöründe kullanılan metal düğme makinası, perçin makinası, çıtçıt makinası, kuşgözü makinası başta olmak üzere: deri aksesuar çakma makinası, ayakkabı aksesuarları için çakma makinaları, kemer makinası, bay ve bayan çanta makinası, bavul makinası, valiz makinası, hostes çantası, ve branda afiş vb. sektörlerde kullanılan her türlü metal aksesuarları otomatik olarak çakan makineları tasarlayıp standartlara uygun şekilde üretmekte ve satış sonrası geniş ve kalifiye elemanları ile servis desteği vermekteyiz.

Otomatik zamak düğme ve çıtçıt montaj makineları yaparak sektörün ihtiyacı olan yenilikleri sunmuştur. 

Sektörün lider firmalarına hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini ilke olarak benimsemiştir. 

MİSYONUMUZ

Yüksek kalitede hızlı, inovatif ürün ve hizmetler sunmak, Türk ekonomisine katkıda bulunmak, istihdam sağlamak, Sürdürülebilir verimli çalışmalar ile Türkiye'nin endüstriyelleşme sürecine katkı sağlamak. Toplumumuzun, müşterilerimizin, tedarikçilerimizin ve çalışanlarımızın değelerlerine sahip çıkarak sadakat temelli uzun süreli ilişkiler kurmaktır.