Parola Makina

Servo Besleme, Boy Kesme, Rulo Sac Dilme, Kompakt Pres Besleme, Hızlı Servo Sürücü Hatları, Rulo Sac Doğrultma Makinaları, üretim, satış ve teknik servis hizmeti vermektedir.

Firma Ünvanı : Parola Makina İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.
Faaliyet Tipi : İmalatçı - Üretici Toptan Satış Perakende Satış Hizmet İhracat İthalat
Firma Kısa Bilgi : Servo Besleme, Boy Kesme, Rulo Sac Dilme, Kompakt Pres Besleme, Hızlı Servo Sürücü Hatları, Rulo Sac Doğrultma Makinaları, üretim, satış ve teknik servis hizmeti vermektedir.
Çalışan Sayısı : 1-10 Arası Çalişan
Şirket Türü : Limited Şirketi
Kuruluş Yılı : 2014
Sermaye : 2500.001-10.000.000 TL Arası
Yıllık Ciro : 5.000.000 - 24.999.999 TL Arası

Parola Makina Hakkında

PAROLA MAKİNA'nın tüm ürünleri, Bahçelievler Yenibosna'da 500m2 kapalı alanda kurulu fabrika binasında üretilmektedir.

Parola Makina’nın şu anda en son teknoloji üretim cihazlarından oluşan imalathanesi, kaynakhanesi, boyahanesi ve montaj hattı ile üretim yapılmaktadır.

Parola Makina Fabrikası senede 200 Press Besleme Hattı ve 15 Üretim Hattı üretecek kapasiteye sahiptir.

Fabrikadan sahaya çıkan tüm makineler Avrupa Standartlarına göre teker teker tüm test ve kontrollerden geçirilir ve seri numaraları ile paketlenir.

Vizyonumuz

Tüm müşterilerine global standartlarda gelişmiş teknolojilerle üretilen çevreye duyarlı makineler sunarak; yurt içi organizasyonu ile Türkiye'de sektöründe lider firma olmak, yurt dışı organizasyonu ile global pazarın aranan markası haline gelmek hedefindedir.

Misyonumuz

Türkiye genelinde ve Yurtdışında 81 ayrı şehirde makinesi bulunan ve alanındaki lider firmalardan biri olan PAROLA MAKİNA, müşterilerine yurtiçinde ve yurtdışında çağdaş teknolojilerde kaliteli ve ekonomik ürünler sunarak Türkiye Ekonomisinin bel kemiği makine sanayi sektörünün gelişimine katkıda bulunmak ve satış sonrası müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktır.