Petrol ve Madeni Yağ Arıtma Makinası

İlan No : #00202176
Kategori: Madeni Yağ Geri Dönüşüm Tesisi
Marka: Maksan
Model Tipi: M-AY001
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: Sipariş Üzerine
Konum: İstasyon Mah. / Nizip / Gaziantep
Kısa Detay: 3 Yıl Garantili
Satış Detayı: Havale / EFT, Görüşülür
Fiyat Sorunuz
Min. Sipariş 1

Maksan Makina

Petrol ve Madeni Yağ Arıtma Makinası

ATIK MADENİ YAĞ VE PETROL ÜRÜNLER IŞLEME SİSTEMLERİ
Atık madeni yağ geri dönüşüm tesisi distilasyon rafinerisi imalat montajı,
Atık yağ geri dönüşüm makinaları net çalışırı 50 litreden 100.000  litrete kadar yapılmaktadır.
Makinanın ürettiği yağ hiçbir katkı katılmadan jenaratör yakıdı olarak kullanılabilir.
Ham petrol işleme distilasyon sistemleri, Fuel oil işleme ve Bitum asfalt oksidasyon sistemleri ve Petrol ürünlerinin çeşitli işlemleme üniteleri.

Ek Bilgiler
Maksan makina ve kazan sanayi petrol türevi ürünlerin atık yağ geri kazanım sistemleri (atık yağ, madeni yağ, sintine yağ, makine yağ vb.) konusunda yurt içinde ve yurt dışında anahtar teslim projeler yürütmektedir.
Atık yağ geri kazanım tesisi kurulum, borulama, elektronik tesisat, otomasyon, dizayn ve personel eğitimi uzman personel ekibi ile müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmaya çalışan bir şirkettir.
Atık yağ geri kazanım tesisi işletişmesinde Maksan makina nın en büyük avantajı yurt içi veya yurt dışı demeden sistemin işletilmesinde müşterilerini yalnız bırakmamasıdır.
Atık Yağ Yenileme İşlemi ve Makine Çalışma Şekli
●Atık yağ geri kazanım tesisilerinde temel olarak (motor yağ, hidrolik yağ, vites yağ, kesme yağ, karışık petrol yağları) bu tür yağlar kullanılmaktadır.
● Atık yağların yeniden kullanılabilmesi için yüksek ısılı piroliz koşulları altında atık yağların baz yağlarına ve dizele dönüştürülmesidir.
● Atık yağlar yüksek ısıda damıtma işlemi uygulanarak hidrokarbon molekülleri parçalanır ve yeni kombinasyon ile sıralanarak yeni bir yağ oluşturur.
● Atık yağları damıtma işlemi esnasında atık sıvı yağ, gaz haline dönüşür ve daha sonra soğutma işleminden geçerek sıvı yağa dönüştürülür ve ihtiyaç talebine göre yoğunluklarına göre ayrılarak nihai ürün elde edilir.
● Rafine edilen yağ içerisinde oksidasyonu, kötü kokuyu ve rengi iyileştirme işleminde yağ içerisindeki kalıntı asfalt, nem, asit, karbon oksidasyonunu ortadan kaldırır.
Elde Edilen Ürünler;
●   Dizel
●   İnce Baz Yağ
●   Kalın Baz Yağ
●   Fuel Oil
Atık Yağlar
Rafinasyon ve Rejenerasyon olarak 2 ana şekilde geri dönüştürülerek 3 ana katagoriye göre ayrılır.

Rafinasyon

Atık yağlar rafine işleminden geçerek ulusal veya uluslararası standartlar ile şartnamelere uygn baz yağ veya petrol ürünlerine dönüştürülme işlemi.

Rejenerasyon

Atık yağlardan her türlü kirleticinin, oksidasyon ürünlerinin ve partiküllerin giderilerek uluslararası standartlar, şartnameler ile kullanım amacına uygun orijinal yağ elde edilme işlemi

Petrol ve Madeni Yağ Arıtma Makinası Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!