Pusat Makina - Kimdir

Pusat Makina

Pusat Makina Sektörde 20 yıllık deneyimimiz ve yeteneklerimiz ile makina imalatları, montajı, paslanmaz imalat çeşitleri ile hizmet vermekteyiz.Kaliteli işçilik ve zamanında iş teslimi ile müşterilerimize hizmet vermeyi amaçladık ve sürekli kendimizi geliştirmeyi hedef belirledik.

Pusat Makina Endüstriyel Mutfak Ekipmanları, Hamur Açma Makinası, Bulaşık Makinaları İmalatı ve Satışı uzun yıllar  sektör tecrübesi ve daha fazla hizmet anlayışıyla, kurum değerlerini ve talepleri dikkate alarak yüksek kalite anlayışıyla sizlere hizmet vermektedir.

Ürün ve hizmetlerin, hedef pazardaki rol ve konumlarını araştıran Armor, pazar payı ihtiyaçlarının analiziyle, tüm operasyonel üretim süreçlerini de uzman personeliyle yönetmektedir. Armor, tüketicinin tercihlerini ön planda tutarak, ihtiyaç tespiti ile ilgili araştırmalarla devam eden süreçte; proje çalışmalarını, müşteri ilişkilerini ve müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak en iyi şekilde yönetmektedir.

Armor;ihtiyaçlarınızı belirleyip proje maliyetinizi oluşturup, bu bütçe içerisinde  yapılması gereken işleri belirleyip, üretimi ve imalatinı yaptığı ekipmanların, iş geliştirme ve proje süreçlerini de planlamaktadır ,teknik süreci tamamlanması ile İş Geliştirme faaliyetleri tamamlanmış olur.