İlan No: #00116718
Kategori: Raflı Balkon Seralar
Marka: Avludan
Model Tipi: MPBZ101
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: Hızlı
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: İzmit / Kocaeli / Türkiye
Kısa Detay: Yıl Garantili
79 TL
Hızlı 'de Teslim
 Teklif İste
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Ömer Sayar

İzmit / Kocaeli / Türkiye


Raflı Balkon Serası 44X77 Cm

Raflı Balkon Serası 44x77 cm

Raflı Balkon Serası
 
Paket Ebatları
 En: 44cm
Boy: 77cm
Derinlik: 8cm
 
Kurulu Ebatlar  
 
 
En: 68cm
 
Boy: 145cm
Derinlik: 48cm
 
İdeal Taşıma Kapasitesi: 25kg
 
Balkon veya bahçenizde rahatlıkla kullanabileceğiniz portatif, demonte özelliği bulunan seralarımız ile hobilerinizle uğraşmak artık daha keyifli.
 
Bahçe, balkon veya teras kullanımına uygun olacak şekilde 4 raflı olarak üretilen balkon sera dış yüzeyinde kullanılan özel şeffaf pvc malzeme ile soğuk havalarda yüksek koruma sağlar. 
 
Ürün iskeletinde 1. sınıf elektrostatik boyalı sertleştirilmiş boru profil kullanılmıştır. Bağlantı aparatları kırılmaya karşı mukavemetli plastikten üretilmiştir. Raflar kaliteli plastikten üretilmiş olup rafın orta bölümü de boru profil ile desteklenerek güçlendirilmiştir. Raflar hava ve ışık sirkülasyonu sağlaması için ızgara şeklinde tasarlanmıştır. Saksı ve viyolleri saklayabileceğiniz geniş iç hacmi vardır.
Raflar isteğe bağlı olarak takılabilir veya sökülebilir. İşiniz bittiğinde tamamen söküp saklayabilirsiniz. Defalarca kullanabilirsiniz. 
 
Kullanım esnasında üzerinde yeteri kadar ağırlık olursa rüzgardan etkilenmez ancak bazı durumlarda yere sabitlenmesi gerekebilir.
 
PVC filmden üretilen kılıf üzerinde çift fermuarlı kapak sistemi ile kolayca açıp kapatabilirsiniz. Bu kılıf diğer sera örtülerine göre daha kalın, daha şeffaf ve daha dayanıklıdır, uzun yıllar kullanılabilir. 

Raflı Balkon Serası 44X77 Cm , Sıfır ( Yeni ) Satılık 79 TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!