Renas Makina

Gıda ve Ambalaj Makinaları, Paketleme Makinaları, Poşet Yapıştırma Makinaları, Kapatma Makinaları, Öğütme Makinaları, Sıvı Dolum Makinaları, Etiketleme Makinaları ve İlaç Üretim Makinaları satışı yapmaktadır.

Firma Ünvanı : Ramazanoğulları Gıda İlaç. İmalat. Ltd. Şti.
Faaliyet Tipi : Toptan Satış Distiribütör Perakende Satış İmalatçı - Üretici İhracat
Firma Kısa Bilgi : Gıda ve Ambalaj Makinaları, Paketleme Makinaları, Poşet Yapıştırma Makinaları, Kapatma Makinaları, Öğütme Makinaları, Sıvı Dolum Makinaları, Etiketleme Makinaları ve İlaç Üretim Makinaları satışı yapmaktadır.
Çalışan Sayısı : 11-50 Arası Çalışan
Şirket Türü : Limited Şirketi
Kuruluş Yılı : 2010
Sermaye : 10.000.001-50.000.000 TL Arası
Yıllık Ciro : 5.000.000 - 24.999.999 TL Arası

Renas Makina Ramazanoğulları Gıda İlaç İmalat LTD Şti

Renas Makina Ramazanoğulları Gıda İlaç İmalat LTD Şti. ' nin Grup şirketlerindendir. Firmamız 1996 yılında kurulmuş olup, Gıda, Oto Yedek Parça ve Makina Alanlarında Çalışmaktadır.RENAS MAKİNA, Türkiye'de faaliyet gösteren bir ambalaj ve dolum makineleri ve ekipmanlar şirketidir. İşte bu şirketin sunduğu bazı ürünler:

RENAS MAKİNA, 2005 yılında kurulmuştur ve müşterilerine yenilikçi çözümler sunmaktadır. Misyonları arasında kaliteli üretim, müşteri memnuniyeti ve güvenilirlik bulunmaktadır.

Şirketimizin temel değerleri arasında dürüstlük, etik davranışlar, ekip çalışması vurgulanmaktadır. Profesyonel kadromuz tarafından yönetilen RENAS MAKİNA, sektördeki gelişmelere uyum sağlamak için sürekli olarak kendini yenilemektedir.

Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için teknolojik gelişmelere odaklanan RENAS MAKİNA, kalite standartlarına uygun üretim yapmakta ve müşteri taleplerini karşılamaktadır.