Renas Makina - Kimdir

Gıda ve ambalajlama makinaları, Öğütücüler, Sıvı Dolum Makinaları, Etiketleme Makinaları

 Firmamız  1996 yılında kurulmuştur.Kuruluş tarihinden 2008 yılına kadar sırasıyla süpermarket işletmeciliği; doğal gıda ve kozmetik sektöründe lider markaların Türkiye genel dağıtımı ile meşgul olmuştur.


          2008 yılında İstanbul - Üsküdar'da kendi tesislerinde doğal gıda destekleri ve  doğal içerikli kozmetik ürünlerin üretimine başlanmıştır.2012 yılında Gediz / Kütahya Organize Sanayi Bölgesinde kendi tesislerinde bitkisel yağ ve küspe üretimine  başlanmış, 2014 yılı Mayıs ayında da paketleme makinalarının üretimine başlanmıştır.

         Şirketimiz Üsküdar -Kısıklı'da 2.500 m2 kapalı, İstanbul'da(Üsküdar-Ünalan) 1.200 m2 kapalı alanda olmak üzere toplamda 3.700 m2 kapalı, 20.000 m2 açık alanda faliyetlerini sürdürmektedir. Renas, Destek, Dermoten ,Hud ve diğer alt markalarımızla üretmiş olduğumuz 200'e yakın doğal gıda ve kozmetik ve 300'e yakın ithal ve kendi üretimimiz makinalardan oluşan ürünlerimizi; yurtiçinde kendi ekiplerimiz, bayilerimiz ve internet üzerinden yurtdışına ise ülke bayilerimiz aracılığı ile pazarlama ve satışını yapıyoruz.

          Ürünlerimizi satmakla müşterilerimizle işimizin bitmediğine, tersine yeni başladığına inanıyor, sahip olduğumuz bilgi ve tecrübeyi müşterilerimizle paylaşmaya, düzenli servis şartlarının yerine getirilmesine, yeni taleplerin değerlendirilmesi ve sorunların çözülmesine azami gayret gösteriyoruz.

         İşimizi severek yapıyor, ticari ahlak kurallarına uymayı azami gaye olarak kabul ediyor ve  uyuyoruz.Hem müşterilerimizin hemde kendi şirketimizin haklarını koruyarak çözüm üretiyoruz.

                                Şirket Ünvanı: Ramazanoğulları gıda ilaç imalat Ticaret Ltd Şti. 

 

   Firma Ünvanı                                       : Ramazanoğulları Gıda İlaç İmalat
                                                                 ve Ticaret Limited Şirketi
  Şirket Müdürü                                        : Kenan SAKİN
  Taahhüt Edilen Sermaye                        : 600.000 TL
  Ödenmiş Sermaye                                 : 600.000 TL
  Adres                                                     : Ünalan Mahallesi, İsmetpaşa Caddesi
                                                                  Polat İş Merkezi  No:3  Üsküdar - İSTANBUL   
  Vergi Dairesi                                         : ÜMRANİYE
  Vergi Numarası                                    : 7340111234