İlan No: #00081453
Kategori: Renkli Dijital Baskı Makinaları
Marka: Canon
Model Tipi: imagePRESS C6000VP
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Bağcılar / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: Yıl Garantili
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ
  • +90 212 629 84 82
  • +90 212 629 84 83
  • +90 212 629 84 80

Yetkili: Grenmat Matbaa

Bağcılar / İstanbul / Türkiye


Renkli Dijital Baskı Makinası

imagePRESS C6000VP, dijital teknolojinin verimliliğini ve çok yönlülüğünü ofset baskıya benzer harika bir görüntü kalitesiyle kaynaştırır.
Özellikler

  • Ofset baskı gibi görünen üstün görüntü kalitesi
  • Yenilikçi Teknoloji
  • Tutarlı sonuçlar sağlayan hassas baskı
  • 300 gsm'ye kadar ortamlarda maksimum üretkenlik
  • 60 görüntü/dakikaya varan hızlar
  • Mükemmel Ciltleme dahil hat üzerinde sonlandırma seçenekleri

Ofset benzeri görünüm
Dijital teknoloji yeniliklerinin uyumlu bir bileşimi, imagePRESS adında yeni bir kalite standardı yarattı. Örneğin, Canon'un V-toner'indeki ultra ince parçacık boyutu ve yağsız kaynaştırma özellikleri, parlaklığı optimize eden gelişmiş görüntü denetimi teknolojileriyle birleşerek tüm ortamlarda müthiş görünümlü bir sonlandırma sunuyor.

Öngörülebilir renkler
Alacağınız sonuçlar tasarımlarınızla birebir uyumludur. Canon'un İşlem Denetimi sistemi, CMYK çıktı profilleri oluşturmanızı ve ISO standartları karşısındaki performanslarını değerlendirmenizi sağlar. Pantone Kitaplıkları'na dayalı Spot renk paletleri oluşturabilir ve kaydedebilirsiniz; bunlar daha sonra Sunucu'ya kaydedilebilir.

Son derece net kayıt ve üretim
Canon'un Akıllı Kayıt Teknolojisi (IRT), önden arkaya ve sağdan sola sıradışı kayıt doğruluğu sağlar. Gelişmiş Yumuşatma Teknolojisi (AST), metin ve anlaşılması güç grafiklerin bileşimiyle ilişkili kuşaklamayı yok ederek baskı kalitesini artırır. Verimli Çözünürlük Sistemi, baskıların çıplak gözle nasıl göründüğüne dayalı olarak akıllı görüntü ayarlamaları yapar.

Alt edilemez güç ve güvenilirlik
Üretim hızları, 300gsm'ye kadar ağır veya kuşe ortamlar kullanıldığında bile dakikada 60 görüntüdür. 8 taneye kadar farklı kaynaktan 10.000 yaprağa kadar ortam beslemesi yapılandırılabilir ki bu iki saatin üzerinde kesintisiz üretim anlamına gelir.

Gelişmiş Hava Destekli Besleme Sistemi, birden çok sayfa beslendiğinde bunu algılayan ve çalışmayı kesmeden düzelten yeni bir ultrasonik çift besleme algılama sistemi kullanarak yüksek güvenilirlik düzeylerini garanti eder.

İnanılmaz hat üzerinde sonlandırma
Sonlandırma olasılıkları sonsuzdur ve artık uygun sonlandırmayı kullanarak 200 yaprağa kadar Mükemmel Ciltlenmiş kitapçıklar oluşturabilirsiniz.

Güçlü iş akışı denetimi
imagePRESS C6000VP'nin arkasında çalışan bir dizi güçlü sunucu seçeneği mevcuttur. Statik veya değişken veri içeren en karmaşık işleri zorlanmadan yerine getirir. Ayrıntılı iş öncesi ve sonrası raporlama, kullanıcılara en üst düzeyde güven sunar. Ayrıca, Üretim Baskı denetimleri, baskı ortamınızda garantili bir denetim için işlerin askıya alınabilmesini, önceliklendirilebilmesini veya planlanabilmesini sağlar.

Renkli Dijital Baskı Makinası, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la tüm satış detaylarıyla inceleyin sipariş verin satın alın!