Reterm İndüksiyon Isıtma Sistemleri - Kimdir

Reterm İndüksiyon Isıtma Sistemleri

Sanayinin pek çok alanında, rekabette bir adım önde olabilmek için daha kaliteli, hızlı ve ekonomik üretim hatlarına gereksinim duyulmaktadır.

Endüstriyel elektronik alanındaki gelişmeler, ekonomik ve daha kaliteli çözümler üretmeyi mümkün hale getirmiştir.

Yüksek frekanslı indüksiyon ısıtma sistemleride bu yönde bir çığır açmış ve bir çok üretici firmanın vazgeçilmez ihtiyaçlarından biri olmuştur.

Özellikle metal ürünlerin hızlı ve temiz ısıtılması gereken her uygulamada çözüm üretilmektedir.

Reterm İndüksiyon Isıtma Sistemleri‘nin genç ve dinamik kadrosu, 28 yıllık bilgi birikimini bu alana yöneltmiş olup 2004 yılından itibaren, ileri teknoloji ürünü indüksiyon ısıtma sistemleri üretimini gerçekleştirmektedir.

Üretilen cihazların bütün plan, proje ve montajı yerli üretim olup tamamen Türk mühendis teknisyenlerinin çalışması ile meydana gelmiştir. AR-GE ve tasarımı tamamen RETERM firmasına aittir.

 Reterm İndüksiyon Isıtma Sistemleri firması; ürettiği cihazlarda kaliteden ödün vermeyen ilkesi doğrultusunda Türk sanayisinin hizmetinde olmaya devam edecektir.

Her geçen gün kendini yenileyen, teknolojik yenilikleri yakından takip ederek kaliteliyi üretmek için kendisi ile yarışan ve indüksiyon ısıtma sistemleri konusunda Türkiye ‘de en geniş ürün yelpazesi ile en çok ısıtma sistemini üreten firma olmuştur.

Cihazlarımızda kullandığımız IGBT, IPM ve MOSFET yarı iletkenler, en son teknoloji ürünü olup başka hiç bir marka ile kıyas kabul etmemektedir.

Romanya, Bosna Hersek, Sırbistan, Suriye, Kosova ve İran başta olmak üzere yurt dışında da kalitesini kanıtlayan ürünlerimiz, Türk malı etiketi taşıyarak en haklı gururunu yaşamaktadır.

En büyük amacımızın, Türk malı etiketi taşıyan ürünlerin Dünya pazarlarında rağbet görmesi için Reterm İndüksiyon Isıtma Sistemleri olarak üzerimize düşeni en iyi şekilde, fazlasıyla yapmak olduğunu övünerek söyleyebiliriz.

Endüstriyel elektroniğin her alanında çözüm ortağınız olmaktan mutluluk duyarız.