Şahan Makina - Kimdir

Ayakkabı Makinaları, Deri Kampre Makinası, Arka Montaj Makinası, Topuk Kapatma Makinası, Devir Ayarlı Fırçalar, Gezer Kafa Presi, Toz Toplama Emici Makinası, Soğuk Tünel Makinası, Deri ve Saya Kesim Presi İmalatı ve Satışı

Şahan Makina

1988 yılında kurulmuş olup ( elektrik - elektronik - pnömatik -hidrolik ) sistemlerle çalışan makinalara hizmet vermiştir. 1995 yılından itibaren ise ayakkabı ve gıda sektörü hizmet alanına girmiştir.

Şahan Makina Ayakkabı ve gıda sektöründe  yurt dışından getirmiş olduğumuz yarımamül makineleri firmamız bünyesinde mamul hale getirerek  üretimini yapmaktadır. Esnafımızın vermiş olduğu destekle üretim alanımızı hergeçen gün arttırmaktayız. Üretmiş olduğumuz makinalar CE ve ISO9001 kalite belgesine sahiptir.

Ayakkabı makine sektöründe Sincere Pioneer ve Ruizhou şirketlerinin Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır.

Firmamız   2.el ayakkabı ve Gıda makinası alım-satım, bakım-revizyon ve tamirinin yanı sıra  yedek parçalarını da ithal ve üretmektedir.

Uzun yıllardır şeker imalat makineleri sektöründe tamir ,bakım-revizyon hizmeti veren firmamız, 2012 yılı itibari ile şeker üretim makinelerini kurmaya başlamıştır.

Bu sektörde yeni olmamıza rağmen müşterilerimizin yoğun ilgisi bizi fazlasıyla memnun etmektedir. Müşterilerimize aynı kalitede 24 saat hizmet vermekteyiz.