Semsa Makina

İlaç sektörüne hizmet veren Blister Ambalaj,Seperatör Ambalaj, Süspansiyon Dolum,Likit Dolum,Kapsül,Kutulama,Spesutuar, Konveyör ve Taşıma, Otomatik Ürün Dizme ve Yedek Parça üretiminde bulunmaktadır.

Firma Ünvanı : Semsa Makina San. Ve Tic. Ltd. Şti.
Faaliyet Tipi : İmalatçı - Üretici Perakende Satış 2. El Satış Hizmet
Firma Kısa Bilgi : İlaç sektörüne hizmet veren Blister Ambalaj,Seperatör Ambalaj, Süspansiyon Dolum,Likit Dolum,Kapsül,Kutulama,Spesutuar, Konveyör ve Taşıma, Otomatik Ürün Dizme ve Yedek Parça üretiminde bulunmaktadır.
Çalışan Sayısı : 1-10 Arası Çalişan
Şirket Türü : Limited Şirketi
Kuruluş Yılı : 1988
Sermaye : 1.000.001-5.000.000 TL Arası
Yıllık Ciro : 1.000.001-5.000.000 TL Arası

İlaç sektörüne hizmet veren Semsa Makina Ltd. Şti., 1988 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Semsa Makina, özel üretim makina, makina revizyonları, tüm kalıplar ve yedek parçaları imalatında uzman kadrosu ile kaliteli, sorunsuz, hassas ve hızlı üretim anlayışı çerçevesinde Türkiye’de devamlı büyüyerek gelişen ilaç sektörüne hizmet vermektedir.

Blister Ambalaj, Seperatör Ambalaj, Süspansiyon Dolum, Likit Dolum, Kapsül, Kutulama, Spesutuar, Konveyör ve Taşıma, Otomatik Ürün Dizme ve Yedek Parça üretiminde her kapasite ve büyüklüğe uygun çalışmaları bulunmaktadır.

Yılların tecrübesini, kalite ve estetiği ürünlerine yansıtarak sektör ile birlikte büyümekte olan Semsa Makina, ilaç sektöründe; Makina, Kalıp ve Yedek Parça üretimin pazarında gerçekleştirdiği başarılar ile güçlü bir yer edinmiştir.