STK Makina - Kimdir

Süt ve ürünleri için komple tesis kurulması, süt toplama ve soğutma merkezleri, süt taşıma tankerleri, süt alım, pastörizasyon ve standardizasyon hatları, tasarım, proje, imalat, montaj, devreye alma, satış ve satış sonrası servis vermektedir.

STK Makina Hakkında

Gıda sektörüne ve özellikle de süt ve süt ürünleri işleme tesislerine yönelik ekipman üretimi, tedariki anahtar teslimi tesis kurulmasında faaliyet gösteren STK MAKİNA Sakarya ‘ da 1981 yılında kurulmuştur. Bu güne kadar ülkemizin bir çok yerine fabrikalar kurmuş olan firmamız, 50‘ yi aşkın ülkeye de ihracat yapmıştır. Çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan STK MAKİNA müşteri ihtiyacını en iyi şekilde belirleyip, buna yönelik en doğru çözümü bulmadaki uzmanlığı, kaliteli hizmeti ve dürüst çizgisiyle bugünlere ulaşmıştır.

STK MAKİNA SAKARYA ’ da yer alan modern ve yeni fabrikasında, süt üretim tesisleri için; anahtar teslimi süt ve ürünleri için komple tesis kurulması, süt toplama ve soğutma merkezleri, süt taşıma tankerleri, süt alım, pastörizasyon ve standardizasyon hatları, Pastörize içme sütü hatları, yoğurt, ayran, kefir üretim hatları, beyaz peynir, kaşar, lor peyniri, mozerella, hellim, krem peynir, labne, edam ve gouda gibi birçok peynir çeşidi için üretim hatları, kaymak ve tereyağı üretim hatları, dondurma üretim hatları, CIP üniteleri, depolama sistemleri, komple anahtar teslim süt fabrikaları kurulumu yapmaktadır. Anahtar teslimi meyve suyu tesisleri kurmakta ve meyve suyu, meyve nektarı, meyveli içecek, ve aromalı içecekler için her türlü ekipman ve hizmet tedarik etmektedir.

STK MAKİNA olarak anahtar teslim süt fabrikaları kuruyoruz bunun yanında meyve suyu, su, bal, reçel gibi diğer gıda prosesleri ile kimya ve ilaç sanayiine de çözüm üretiyoruz.

STK MAKİNA; AR-GE, tasarım, proje, üretim, montaj, devreye alma , satış ve satış sonrası servis başta olmak üzere faaliyetlerini sürdürmektedir. Amacımız siz değerli müşterilerimize en ileri teknoloji ve kaliteye sahip ürünler sunmak genişletilmiş garanti sürelerimizle, satış sonrası serviste en iyi hizmeti verebilmektir.

MİSYONUMUZ; 1981 yılında gıda makinaları imalatı yapmak üzere kurulan firmamızda; kurumsallaşarak, kaynaklarımızı ve imkanlarımızı en üst seviyede değerlendirip, iş akış hızını verimli bir şekilde arttırmaktır. Mutlu ve huzurlu personel oluşmasına zemin hazırlayarak , ürünlerimizle müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Büyük olan hayallerimizin peşinde ilk günkü heyecanla koşarak ulaşıp, karlılığımızı arttırmaktır.

VİZYONUMUZ; Kurumsallaşmış şirketimizi; gıda endüstrisi makinaları imalatında Türkiye'de ve Dünyada tanınmış marka yaparak, ülkemize hizmet etmektir.