İlan No: #00097184
Kategori: Aktif Karbon Filtreli Su Arıtma Sistemleri
Marka: Optus
Model Tipi: O-AKF-001
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 15.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Konak / İzmir / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Optus Arıtma

Konak / İzmir / Türkiye


Tam Otomatik Aktif Karbon Filitre / Optus O-Akf-001

 

Otomatik Granül Aktif Karbon su arıtma sistemi, su arıtımındaki özel problemleri çözmeye yardımcı olacak, uzun ömürlü ve sorunsuz çalışacak biçimde dizayn edilmiştir.

Suda zaman zaman istenmeyen renge, kokuya yada kötü bir tada rastlanır. Bunun nedeni; suda bulunan bazı eriyik haldeki organik maddeler (Fenolik Bileşikler), bazı gazlar (Klor, Hidrojen Sülfür), suda oluşan klor bileşikleri,suya karışan asbest, solvent, petrol ve sanayi atıkları... gibi maddelerdir. Aktif karbon: Aktiflik kazandırılmış organik esaslı kömürlerdir. En geçerli emicilerden biridir.

Yüzeyine kimyasal mineralleri veya organik mineralleri çekerek emer. Aktif karbon; hidrojen sülfürü, birçok doğal organik maddeye ve sentezlerini suda tat olarak, görüntü olarak, koku olarak ortadan kaldırır. Emme kapasitesi; suyun karbonla temas yüzeyine, akış şekline ve suyun debisine göre değişir.

Bütün tanecikli ve gözenekli maddeler gibi aktif karbon da katı maddelere ve bazı kolloidal maddelere filtre rolü oynar. İşte bu maddeler aktif karbon filtrenin tıkanmasına (kolmataj) sebeb olur. Karbon ters akışkanla yıkanarak tüm asılı maddeler ve karbonun emmiş olduğu maddeler açığa çıkarılır.Aktif karbon filtrelerinde kullanılan kontrol valflerinin tümü servis ve ters yıkama operasyonlarını otomatik zaman kontrollü olarak yapar. Sistemi quartz ve aktif karbon mineralleri oluşturur.

  • Köy, kasaba, şehir içme ve kullanma suyu temininde,
  • Her türlü apartman, site ve toplu konutların içme ve kullanma suyu temininde,
  • Geniş kapsamlı eğlence komplekslerinin, hotel ve tatil köylerinin kullanım ve içme sularının merkezi filtrasyonunda,
  • Şişeleme ve dolum tesislerinin kaynak ve kuyu sularının filtrasyonunda,
  • Her çapta sanayi ve endüstri tesisinin ihtiyaç duydugu iyi kalitedeki proses suyunun temininde güvenle kullanilabilir.

Tam Otomatik Aktif Karbon Filitre / Optus O-Akf-001, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!