İlan No: #00097211
Kategori: Tortu Filtreler
Marka: Optus
Model Tipi: O-TF-001
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 12.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Konak / İzmir / Türkiye
Kısa Detay: Yıl Garantili
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ
  • +90 232 489 90 39
  • +90 232 489 66 54

Yetkili: Optus Arıtma

Konak / İzmir / Türkiye


Tam Otomatik Tortu Filitre

 

Tam Otomatik Tortu Filitre


 

otamatik tortu sistemi su arıtımındaki özel problemleri çözmeye yardımcı olacak, uzun ömürlü ve sorunsuz çalışacak biçimde dizayn edilmiştir.

Sudaki bulanıklık, tortu, pas ve belli tane çapına kadar askıda katı madde kirleticilerinin arıtılmasını sağlar. Ayrıca bu filtrelerde düşük filtrasyon hızlarında demir ve mangan giderimi sağlanır*. Iyi yataklanmış ve yüzey hızı kirlilik yüküne uygun seçilmiş bir multimedia filtrede filtrasyon 20 mikron hassasiyete ulaşabilmektedir. Multi Media Filtre yatağı; kaba, orta ve ince çakıl, kum ve antrasitten oluşmaktadır. Filtrasyonda optimum sonuçlar elde edilebilmesi için çeşitli mineraller tek başına veya diğer minerallerle karıştırılarak kullanılabilir. Multimedia filtrenin, katı maddeleri sudan ayırmasının yanı sıra ikinci bir görevi kendisinden sonra konumlandırılacak olan ekipmanı korumasıdır. Filtrasyonu iyi yapılmış bir sistemde diğer arıtma birimlerine gidecek olan yük minimize edileceğinden, ekipmanların ömrü uzatılmış ve verimliliği arttırılmış olacaktır. Filtre yatağının biriken kirleticilerden arındırılması için, sistem otomatik olarak programlanan sıklıkta ters yıkama yapmaktadır.

* Demir ve mangan giderimi hedeflenen sistemlerde, özel filtre yatağı dizayn edilmektedir.

Tam Otomatik Tortu Filitre, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la tüm satış detaylarıyla inceleyin sipariş verin satın alın!