Teknofinsteel Makina - Kimdir

poliüretan conta dökme makinası, elektrik panosu üretim hattı, roolforming, kablo kanalı üretim hattı, hidrolik pres, servosürücü, sac doğrultucu, sac rulo açıcı, roolforming ,servo surucu,poliüretan,

TeknofinSteel, 2005 yılında kurulmuş olan TeknofinSteel sanayi ve teknoloji sektörlerinde faaliyet gösteren bir makina üretim şirketidir. 3 eksen ve 5 eksenli CNC kontrollü 0735 poliüretan conta dökme makineleri üretmektedir. Bu endüstriyel ve mobil ekipmanlar, hidrolik bileşenler, yazılım ve donanım, enerji tasarrufu ve CNC ve PLC sac sürme sistemleri için üretim sistemleri ile ilgili Türkiye'de ve Orta Doğu'da faaliyet yürütüyor. TeknofilSteel ürünleri yirmiüç ülkede satışı yapılmaktadır. TeknofinSteel işletim sistemi, yüksek performansı ile üretim kültürünü etkilemektedir. Bu sistem, TeknofinSteel gücünü teşkil etmek üzere çok sayıda operasyon gücünü bünyesinde toplar. TeknofinSteel makineleri, servo sac sürme, hidrolik üniteler, Orta Doğu, Rusya ve Afrika pazarları için özel tip hidrolik pres ,rulo saçtan üretim makineleri üretmektedir. Simel, Teknobend ve Bakırbend,0735 robosim Türkiye'de üretilmektedir. Sanayi, inşaat, makine aletleri, enerji üretimi, birincil metal imalat hedef pazarları arasında yer alır. TeknofinSteel sac sürme sistemleri ve makine sistem parçalarının tasarımı; üretim ve pazarlama için performans, verimlilik ve sürdürülebilirlik adına yenilikçi çözümler sunar. Imalat sanayi için bir çözüm ortağı olarak sunduğu ürünler arasında; robotik sistemler, servo tahrikli hidrolik presler, kimyasal madde pompaları ve ekipmanları, poliüretan sızdırmazlık kafaları , özel tip poliol pompaları , dozaj üniteleri ve bileşenleri, chiller sistemleri, encoder denetleyicileri , makine kontrol panelleri, PLC ve CNC kontrolleri ile seri üretim sistemleri Sunmaktadır.

Misyon & Vizyon
TeknofinSteel, sac sürme sistemleri ve diğerleri makina sistem parça tasarımı, imalatı ve pazarlaması konularında perfonansı, verimliliği ve sürdürülebilirliği artıran yenilikçi çözümler sunar.
Üretim endüstrisine çözüm ortağı olarak sunmakta olduğu ana ürünler arasında robotik sistemler, servo sürücülü hidrolik presler, kimyasal malzeme pompa ve ekipmaları, poliüretan conta dökme kafaları özel tip magnet ve ventilleri dozaj üniteleri ve komponentleri, chiller sistemleri, enkoder kontrolörleri, makine kontrol panoları PLC ve CNC kontrollü seri üretim sistemleri bulunmaktadır.