İlan No: #00096919
Kategori: Termoform Ambalaj Makinaları
Marka: Beta-Pak
Model Tipi: BPT -26/37 MAX LABEL
Model Yılı: 2016
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 08.02.2013
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2017
Konum: Arnavutköy / İstanbul / Türkiye
SATICI FİRMA BİLGİLERİ
  • +90 212 597 69 90
  • +90 212 597 22 44

Yetkili: Cengiz Karagülle

Arnavutköy / İstanbul / Türkiye


Termoform Ambalaj Makinesi

Tam Otomatik Termoform Ambalaj Makinesi / Beta-Pak Bpt 26/37 Max Label

Bpt 26/37, betapak mühendislerinin arge çalışmaları neticesinde geliştirmiş olduğu yeni nesil bir termoform makinesidir. Özellikle hijyen ve steril üretimin ön planda tutulduğu süt ürünleri gibi benzer üretimler için ideal bir makinedir. Özel kesme ünitesi ile de folyodaki fire miktarı minumuma indirilerek paket başına düşen birim maliyetlerde azaltılmıştır. Kapalı kabin içerisinde bulunan üretim ortamı hepa filitre ile desteklenmiştir. Şekil verme ünitesinde kullanılan havanın kalitesi extra steril edilerek verilmektedir. Makinenin şekil verme ünitesinde kullanılan hava 3 kademeli filtre ile steril edilerek kullanılmaktadır. Şekil verme, dolum ünitesi ve kesme ünitesi servo motor uygulaması ile çalışmaktadır. Dolum ünitesinde her vizkositede likit ve parçacıklı ürünü doldurabilmek mümkündür. Dolum ünitesinde özel cıp uygulaması yapılabilmektedir.

Kesme istasyonunda farklı şekilde perfore veya çoklu kesim uygulamaları yapılabilmektedir. Makine çıkışına otomatik robotlu dolum sistemi yapılabilmektedir. Öncelikle koli açma ünitesinde koliller otomatik olarak açılır, altı bantlanır. Daha sonra konveyörle toplama robotunun altına gelen kolilerin içine toplanan ürünler robot sistemi ile otomatik olarak doldurulur. Seperatörlü ve seperatörsüz istenilen sırada ürün kolinin içine yerleştirilir. Dolumu tamamlanan koli otomatik olarak koli kapatma istasyonunda kapatılır, palete dizilmeye hazır hale gelir.

Termoform Ambalaj Makinesi, Sıfır ( Yeni ) Satılık Termoform Ambalaj Makinesi, Beta-Pak BPT -26/37 MAX LABEL 0 TL Fiyat'la