Uhut Makine - Kimdir

Ara Ütü, Ceket, Pantolon, Kuru Temizleme,Gömlek, Modelhane, Pantolon, son Ütü, Terzihane Ütü ve Buhar Kazanları

Vizyon

Kalitesini her zaman daha ileriye taşıyan Uhut Makina, sektörel gelişmeleri göze alarak müşteri odaklı çalışmalarını sürdürmeyi kendine ilke edinmiştir.

Teknolojinin sektörde getirdiği yenilikleri takip ederek yeni ürünler geliştirmek ve müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak Uhut Makina’nın en temel prensipleridir.

Misyon

Uhut Makina, kalitesini ve marka değerini en üst seviyeye çıkarabilmenin birinci şartının müşteri memnuniyeti olduğunun bilincindedir.

Kurmuş olduğu sağlam alt yapısı ile gelecek yıllar içinde uluslar arası bir marka olma hedefinde hızlı adımlarla ilerlemektedir.

26 yıllık bir tecrübenin ismi olan Mustafa Selbes’in kurduğu Uhut Makina, bir çok ülkeye yapmış olduğu ihracatı ile ilk senesi olmasına rağmen sektörde saygın bir yer kazanmıştır.

Kalitesini almış olduğu uluslar arası belgelerle kanıtlayan Uhut Makina, kalitesini ve tecrübesinin yanı sıra sektörel gelişmeleri takip ederek “Sessiz hava kompresörü” imalatına başlamıştır.

Müşteri odaklı hizmetiyle dikkat çeken Uhut Makina, satış sonrası sağlamış olduğu teknik servisiyle müşteri sadakatına verdiği önemi göstermektedir.

İleriye ve gelişen teknolojiye uygun vizyon ve misyona sahip olan Uhut Makina, 2010 yılından bu yana kendi markası olan “Diferro” ile değerli müşterilerine hizmet vermektedir.