Usta Civata Makina

Perçin Civata Saplama Makinaları, Otomatik Saplama Makinası, Gezer Gövdeli Saplama Makinası, U Bolt Bükme Makinası, Askı Teli Bükme Makinası İmalatı ve Satışı

Firma Ünvanı : Usta Civata Makina San. ve Tic. Ltd. Şti.
Faaliyet Tipi : İmalatçı - Üretici Perakende Satış Satiş Sonrası Hizmet Tedarikçi
Firma Kısa Bilgi : Perçin Civata Saplama Makinaları, Otomatik Saplama Makinası, Gezer Gövdeli Saplama Makinası, U Bolt Bükme Makinası, Askı Teli Bükme Makinası İmalatı ve Satışı
Çalışan Sayısı : 1-10 Arası Çalişan
Şirket Türü : Limited Şirketi
Kuruluş Yılı : 1984
Sermaye : 0-500.000 TL Arası
Yıllık Ciro : 0 - 249.000 TL Arası

Usta Makina Güvenilirlik ve Kalitede Sektörün Öncüsü

Firmamız, 1984 yılında Usta Cıvata olarak sektöre adım atmış ve kısa sürede cıvata, perçin ve saplama alanlarında öncü bir konuma gelmiştir. 2000 yılında Usta Cıvata Makina olarak sadece makina tasarımı ve imalatıyla faaliyetlerine devam etme kararı almıştır. Kurulduğu günden bu yana, müşterilerine yenilikçi çözümler sunma vizyonunu benimseyen Usta Makina, sektördeki tecrübesiyle güvenilirlik ve kaliteyi ön planda tutmaktadır.

Müşteri memnuniyetini esas alarak hareket eden Usta Makina, deneyimli mühendislik ekibiyle birlikte, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmektedir. Firmamızın rekabet avantajı, hızlı karar alma yeteneği ve müşteri odaklı yaklaşımıdır. Her bir ürününde kaliteyi ve güvenilirliği ön planda tutan Usta Makina, müşterilerinin beklentilerini karşılamak için sürekli olarak Ar-Ge çalışmaları yürütmektedir.

Usta Makina, otomatik saplama makineleri, gezer gövdeli saplama makineleri, U-bolt bükme makineleri, tel çekme makineleri, ovalama makineleri, askı teli bükme makineleri ve askı maşası montaj makineleri gibi geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.