Yıldızpak Makina

Ambalaj ve Paketleme Makinaları, Shrink Ambalaj Makinaları, Sürekli Kesim Shrink Ambalaj Makinası, Polietilen Shrink Ambalaj Makinası, Parke Paketleme Makinası İmalatı ve Satışı

Firma Ünvanı : Yıldızpak Makina Plastik İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti.
Faaliyet Tipi : İhracat İmalatçı - Üretici Toptan Satış Perakende Satış
Firma Kısa Bilgi : Ambalaj ve Paketleme Makinaları, Shrink Ambalaj Makinaları, Sürekli Kesim Shrink Ambalaj Makinası, Polietilen Shrink Ambalaj Makinası, Parke Paketleme Makinası İmalatı ve Satışı
Çalışan Sayısı : 11-50 Arası Çalışan
Şirket Türü : Limited Şirketi
Kuruluş Yılı : 1990
Sermaye : 10.000.001-50.000.000 TL Arası
Yıllık Ciro : 5.000.000 - 24.999.999 TL Arası
YILDIZPAK MAKİNA YILDIZPAK MAKİNA
039

Yıldızpak Makine Plastik Ambalaj Makineleri Sektöründe Güvenilir İsim

1990 yılında kurulan Yıldızpak Makine Plastik, kurucusu Sn. İhsan ORHAN’ın liderliğinde başladığı yolculuğunu, günümüzde ikinci kuşak gençlerin inovatif yaklaşımıyla devam ettiriyor. Shrink ambalaj makineleri alanında uzmanlaşmış olan firmamız, CNC punch tezgahı, CNC torna, freze, giyotin makas, CNC abkant ve 120 tonluk perfora makineleri ile donatılmış üretim tesisinde, tecrübeli personel kadrosuyla müşterilerine en yüksek kalitede hizmet sunmaktadır.

Yıldızpak Makine Plastik olarak, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimizle üretim, satış, pazarlama, araştırma ve geliştirme faaliyetlerini sürekli geliştiriyoruz. Kaliteye olan bağlılığımız ve yeniliğe açık yaklaşımımızla, müşterilerimize en iyi imkanları sunmayı kendimize ilke edindik. Uluslararası kuruluşlardan aldığımız takdirler, sosyal sorumluluğu ön planda tutan firmamızın doğru yolda olduğunu gösteriyor.

Shrink Ambalaj Makineleri, Poliolefin Shrink Film İthalatı ve Delikli Sac İmalatı konusundaki uzmanlığımızla, Türkiye ve dünya genelinde kendi alanımızda öncü konumdayız. Yenilikçi ve esnek mühendislik anlayışımız sayesinde, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda standart ve özel makine çözümleri sunabiliyoruz.