Zimek Makina

Mermer cila makinası, polisaj makinası, katrak makinası, plaka ebatlama makinası, mozaik çoklu kesim makinası, dolgu makinası, yatay yarma makinası ve mozaik patlatma makinası üreticisi.

Slab Cutting Plant _ Plaka Ebatlama Hattı Slab Cutting Plant _ Plaka Ebatlama Hattı
5:43
Firma Ünvanı : Zimek Makina & Mermer San. Tic. Ltd. Şti.
Faaliyet Tipi : İhracat İmalatçı - Üretici Toptan Satış Perakende Satış
Firma Kısa Bilgi : Mermer cila makinası, polisaj makinası, katrak makinası, plaka ebatlama makinası, mozaik çoklu kesim makinası, dolgu makinası, yatay yarma makinası ve mozaik patlatma makinası üreticisi.
Çalışan Sayısı : 51-200 Arası Çalişan
Şirket Türü : Limited Şirketi
Kuruluş Yılı : 1995
Sermaye : 1.000.001-5.000.000 TL Arası
Yıllık Ciro : 250.001-1.000.000 TL Arası

Zimek Makina Kısa Açıklama

Zimek Makina, 1995 yılında Denizli'de kurulmuştur. Zimek Makina Faaliyetine tekstil makinaları üretimi ile başlayan firma yerel ve küresel nedenlerden dolayı 2000'li yıllarda doğal taş sektörüne geçiş yapmıştır.

Zimek Makina üretiminde yıllarca edindiği tecrübe ile ürün-kalite indeksini daima yükselterek ilerlemiştir. Doğal taş makinaları sektöründe Türkiye'de kurulan ilk yerli firmalardan biri olduğundan sektöre yön verici pozisyondadır. Zimek Makina yurtiçi ve yurtdışında tüm gelişme ve yenilikleri takip edip bu konumunu korumaya devam etmektedir. Zimek Makina hem Türkiye hemde 21 yabancı ülkeye satış yaparak uluslararsı düzeyde kendini kanıtlamıştır.