Alke Makine

Müsli Bar Hattı, Krokan Bar Hattı, Meyve İşleme Hattı, Meyve Pestil Hattı, Helva Üretim Makinası, Lokum Üretim Makinası, Draje Kaplama Makinası İmalatı ve Satışı

Firma Ünvanı : Alke Mühendislik Makine San. Tic. Ltd .Şti
Faaliyet Tipi : İmalatçı - Üretici İhracat
Firma Kısa Bilgi : Müsli Bar Hattı, Krokan Bar Hattı, Meyve İşleme Hattı, Meyve Pestil Hattı, Helva Üretim Makinası, Lokum Üretim Makinası, Draje Kaplama Makinası İmalatı ve Satışı
Çalışan Sayısı : 11-50 Arası Çalışan
Şirket Türü : Limited Şirketi
Kuruluş Yılı : 2015
Sermaye : 2500.001-10.000.000 TL Arası
Yıllık Ciro : 25.000.000 - 99.999.999 TL Arası

Alke Mühendislik Makine San. Tic. Ltd .Şti

Alke Mühendislik Makine San. Tic. Ltd. Şti, gıda endüstrisi için kapsamlı çözümler sunan bir mühendislik firmasıdır. Profesyonellik, sorumluluk ve müşteri memnuniyetine verilen önem, şirketin temel prensiplerini oluşturur. Yüksek nitelikli uzmanlar ekibi, her projeye uzmanlık ve deneyimle yaklaşırken, inisiyatif kullanımı ve yaratıcı çözümler teşvik edilir.

Lokumdan çikolataya, helvadan şekerleme makinelerine kadar geniş bir ürün yelpazesi sunan Alke Makine, her biri birinci sınıf işçilik ve kaliteli malzemelerle üretilen makineler ve hatlarla müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlar. Müşteri odaklı yaklaşımı ve yenilikçi çözümleriyle Alke Makine, gıda endüstrisinde güvenilir bir isim haline gelmiştir.

Alke Mühendislik Makine, kalite yönetimine büyük önem verir ve sürekli iyileştirme prensibiyle hareket eder. ISO standartlarına uygun olarak iş süreçlerini yönetir ve kaliteyi sürekli olarak artırmak için çalışır. Müşteri geri bildirimlerini dikkate alarak süreçlerini geliştirir ve hizmet kalitesini maksimum seviyeye çıkarmayı hedefler.