Aras Makina - Kimdir

Baskı Makinaları, Ofset Baskı Makinaları, Web Ofset Baskı Makinaları, Baskı Sonrası Makinaları, Dijital Tabaka Baskı Makinaları İmalatı ve Satışı

Aras Grup

Aras Grup’u bugünlere taşıyan ilk adım 1974 yılında Cağaloğlu’nda atıldı. Mürekkepten kalıba, blanket’ten filme kadar temel matbaa malzemelerinin satışını yapan bu ilk şirket, baskı endüstrisindeki her türlü ürünün tedarik edildiği bir kompleksin temelini oluşturmuş oldu.

Bugün Aras Grup, sarf ürünlerinden baskı öncesi, baskı ve baskı sonrası sistemlerine, kesme-katlama makinelerinden yardımcı malzemelere, matbaa mürekkepleri, kâğıt, etiket, dijital reklâm ürünleri, dijital baskı makineleri ve her türlü sarf ürünlerine kadar en iyi kaliteyi ve en son teknolojiyi sunuyor.

Aras Grup Baskı Makinaları, Ofset Baskı Makinaları İmalatı ve satışı
Konusunda lider dünya markalarının Türkiye temsilciliğini başarıyla yürüten ArasGrup, sektörün tüm ihtiyaçlarını en güçlü firmalarla karşılıyor. Yurt içi ve yurt dışındaki geniş bayii ağıyla, dünya teknolojisini ülkemize taşıyarak, sektörün gelişimine katkıda bulunuyor. Türk Matbaa sektörünü ileriye taşıyacak evrensel vizyon, dinamizm ve güç Aras Grup’ta fazlasıyla

Vizyonumuz
Beklentileri karşılamaktansa, her zaman beklentileri aşmayı hedeflemek. Bugün geldiğimiz noktada, geriye dönüp baktığımızda, sektörün alt yapısını güçlendiren, güveni, profesyonelliğe aşılayan bir hizmet anlayışını istikrarla sürdürmek. Dünyanın en önemli markaları ve en ünlü firmalarıyla işbirliği içinde, Türk matbaa sektörünün tüm beklentilerine geniş ürün portföyümüzle cevap vermek. Pazardaki lider firma yapımızı korumak için yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımları cesaretlendirmek, teknolojinin hızla değişen yapısının aynı dinamizmle izlenmesi yolunda hareket etmek. Tüm teknolojik yeniliklerin, kalite ve güvenden ödün vermeden, en kısa sürede sektöre aktarılması gerekliliğini savunmak. Gelişimi destekleyici teknik eğitimler vererek, çalışanlarımızın ve müşterilerimizin bağlılığını korumak, satış öncesi servis, projelendirme ve satış sonrası teknik servis hizmetlerimizle yarattığımız güveni perçinlemek. Toplam kalite felsefesini esas alarak takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşmak için çalışmak, hedef pazarlarda sürekli gelişip, istikrarlı büyümeyi sağlamak. Yönetim sistemimizi ve müşterilerimizle olan iş süreçlerimizi, kendi öz değerlendirme kriterlerimizden geçirerek, yarattığımız değerleri artıracak adımları belirlemek.

Misyonumuz
Makine, ekipman, yedek parça, mürekkep, kağıt, hardware, software konularında dünyanın en önemli markaları ve en güçlü firmalarıyla işbirliği içinde, sektörün tüm ihtiyaçlarına çözüm üretmek zengin orijinal mürekkep ve yedek parça stoku, satış öncesi bilgilendirme, proje desteği, takas imkanı ve satış sonrası teknik serviste verdiğimiz her hizmetin arkasında durmaktır. Türk matbaacılık sektörünün çağdaşlaşması yolunda adımlar atarak, sektörün geleceğine yatırım yapmak. Çağdaş pazarlama anlayışımız, güvenilir ve deneyimli satış teşkilatımızla satış odaklı değil çözüm odaklı yapımızı korumak. Baskı endüstrisi içerisindeki tüm ürünleri kapsayan şirket grubumuzla, sektörün ve Türkiye’nin rakipsiz tedarikçisi olma ayrıcalığımızı sürdürmek. Türkiye genelinde ve komşu ülkelerdeki Matbaacılık ve Ambalaj firmalarına, ihtiyaç duydukları tüm ürünleri, iyi organize olmuş bir çözüm merkezi kimliği altında sağlamak, teknolojinin merkezi olarak kapsamlı hizmet verirken, sizlerle sadece satış amaçlı değil müşteri odaklı bir ilişki kurmaya devam etmektir.