Baskı Kağıt Matbaa Makinaları ve Ekipmanları kategorisi aramanızda 1110 adet ilan bulundu

Manuel Serigrafi Baskı Makinesi, Serigrafi Tezgahı

Ozone | OZ-01

2.000 1.750

40x60 Serigraf Baskı Makinası

Hisar Etiket | HS-4060ST

6.900 +KDV

Uv Baskı Makinası 7 m2/Saat

MRT | QMJET 6090-UV

15.000 +KDV

Uv Baskı Makinesi 3200

Wit-Color | UVIP K8338

48.000 +KDV

UV Baskı Makinesi 250X130 Cm YD-2513-R4

Olbia | YD-2513-R4

36.000 +KDV

Termal Laminasyon Makinası 650 Mm

Boway | F650

1.000 +KDV

Bayrak Baskı Makinesi

Refretonic | 200H

28.000

Kürleme Fırını Ve Serigrafi UV Kurutma Makinası

Bil-Mak | B-UK001

125.000 +KDV

UV Baskı Makinesi HYBRID

Wit-Color | K3300

65.000 +KDV

Uv Baskı Makinesi 90X60 Cm

Olbia | YD-9060-R4

23.500 +KDV

Cam Baskı UV Kurutma Fırını

Bil-Mak | B-CK001

155.000 +KDV

4-5-6-7-8 Renk Uv Baskı Makinesi 300X200 Cm

Olbia | YD-3200-R5/KJ

54.000 +KDV

Tampon Baskı Makinesi Atk01

Atek Pres Makina | ATK01

19.000 +KDV

4-5-6-7-8 Renk Uv Baskı Makinesi 320X160 Cm

Olbia | YD-3216-R5/KJ

51.000 +KDV

Rulo Uv Baskı Makinesi 320 cm 4-5-6-7-8 Renk

Olbia | YD-3200-R5/KJ

45.000 +KDV

Merdane Aktarmalı Cam Baskı UV Kurutma Makinası

Bil-Mak | B-UK002

155.000 +KDV

Toplam 31 sayfa içerisinde 1. sayfayı görmektesiniz.

Baskı Kağıt Matbaa Makinaları ve Ekipmanları Popüler Ürünler

Baskı makinaları çeşitleri ve özellikleri

Baskı Makinaları resim, reklam görselleri, matbaa sektörü, şekil, kumaş  kağıt  deri  cam  gibi farklı dokular üzerine basmamızı ve çoğaltmamızı sağlayan makinalardır. Matbaacılığın temel aracı olup reklamcılık alanında da çok sık kullanılan makinaları içinde barındırır. Günümüzde , baskı makinaları aracılığıyla şirketler küçük kuruluşlar gibi aklınıza gelecek her iş alanında tanıtımını yapmak satışları arttırmak gibi amaçlarla kullanılmaktadır. Baskı makineleri ile ilgili içerikler sektörün en kaliteli baskı makinaları firmalarının iletişim bilgileri detaylarıyla mevcuttur. Ayrıca dilediğiniz baskı makinaları ayrı ayrı inceleyebilir baskı makinaları hakkında bilgi edinebilir ihtiyacınıza en mükemmel şekilde cevap verebilecek baskı makinaları seçebilmek için firmalarla iletişime geçebilir baskı makinaları siparişlerinizi sitemiz üzerinden verebilirsiniz, satıcısı ile dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Örneğin laminasyon , temizlik kağıdı ,  parça ve malzemeleri arıyorsanız sektörün öncü  firmalarının en iyi baskı makinaları bulunduğu sayfa olan Makina Türkiye'de rahatlıkla bulabilirsiniz.1300’e yakın; 350’den fazla ikinci el baskı makinaları sizleri bekliyor. Yüzlerce  satıcısına anında ulaşabilme imkanı satılık ve kiralık seçenekleriyle Yüzlerce baskı makinaları markası ve modeli, satıcıya anında ulaşabilme imkanı satılık ve kiralık seçenekleriyle bu kategoride.

Olarak ofset taş baskı genellikle alüminyumdan yapılmış olan bir baskı levhası, baskı yapılacak ihtiyaç içeriğin bir resim görüntülenir. Plaka mürekkeplendiğinde, sadece bu görüntü kısmı mürekkep tutar. Bu mürekkeplenmiş görüntü daha sonra plakadan kauçuk bir battaniyeye ve daha sonra baskı yüzeyine aktarılır (veya ofset). İşlem kağıt, karton, plastik veya başka malzemelere baskı yapmak için kullanılabilir, ancak bunların düz bir yüzeye sahip olmaları gerekir. Aşağıda 4 renkli sayfa beslemeli baskı makinaları resmi bulunmaktadır. En uçta, ayrı ayrı kağıt sayfalarının otomatik olarak baskı makinaları beslendiği bir giriş vardır. 4 kule veya baskı ünitesinin her biri bir renk basar, tipik olarak önce siyah, ardından siyan, macenta ve sarı renkte basılır. Basılı kağıt yığını önünde, baskı konsolunun ve baskı operatörünün baskıyı kontrol etmek için kullandığı monitörün altında görülebilir. Promosyon malzemelerinin basılmasının yavaş yavaş dijital baskıya geçtiği, bazı ambalaj baskılarının fleksoya geçtiği yönünde bir eğilim var. Fleksografide basılması gereken içerik kauçuktan yapılmış bir baskı plakasının kabartması üzerindedir. Bu plaka mürekkeplenir ve mürekkeplenen görüntü daha sonra baskı yüzeyine aktarılır. İşlem plastik, metal , selofan  ve diğer malzemelerin yanı sıra kağıda yazdırmak için de kullanılabilir.

Flekso Baskı Makinaları daha çok ambalaj ve etiketlerde ve daha az oranda da gazeteler için kullanılır. Daha önce ofset, flekso veya serigrafi baskı kullanarak baskı yapan baskı işleri için dijital baskı giderek daha fazla kullanılıyor. Kısa vadede küçük formatlı (A3) baskıda, dijital hem renkli hem de S&B baskı için ofsetten devralmaktadır. Hızlı yazıcılar ve fotokopi dükkanları, Xerox, HP, Canon ve Konica Minolta gibi satıcılardan gelen baskı makinelerine dijital olarak basıyor. Etiketler ayrıca giderek dijital olarak basılmaktadır. Reklam panosu ve satış noktası veya satış noktası işleri geniş format inkjet cihazlar tarafından yapılmaktadır. Telefon kılıflarına, kupalara ve diğer ürünlere baskı yapmak için kullanılan çok çeşitli küçük formatlı yazıcılar vardır. Kitap basımında yayın şirketleri, talep üzerine baskıya daha fazla güvenmeye başlar. Aşağıda gösterilen Espresso Kitap Makinesi bu iş için çok uygundur. Boya süblimasyonu, bir boyayı substrat üzerine aktarmak için ısının kullanıldığı bir baskı işlemidir. Boya alt yazıcıları genellikle tekstil baskı, prova baskı ve fotoğraf baskıları yapmak için kullanılır. Bazı yazıcılar kağıt, plastik ve kumaş gibi çeşitli malzemelere baskı yapabilir. Olarak direkt termal baskı işlemi ısı kağıda tatbik edilmiştir özel bir kaplama rengini değiştirmek için kullanılır. Bu işlem yazarkasalarda kullanılır, ayrıca seri numaralar gibi işaretler ürünlere eklenir. Bunun için, bir lazer ona ısı uyguladığı zaman rengi değiştiren şeffaf bir mürekkep kullanılır.