Dede Makine

Gıda Kozmetik Boya Kimya Ve İlaç Sanayileri İçin Dolum Makinaları Kapak Kapatma Makinaları, Etiketleme Makinası Ve Bunları Tamamlayıcı Üniteler İmalatı Ve Satışı

Firma Ünvanı : Dede Makine San. Tic. Ltd. Şti.
Faaliyet Tipi : İmalatçı - Üretici Toptan Satış Perakende Satış Hizmet Satiş Sonrası Hizmet
Firma Kısa Bilgi : Gıda Kozmetik Boya Kimya Ve İlaç Sanayileri İçin Dolum Makinaları Kapak Kapatma Makinaları, Etiketleme Makinası Ve Bunları Tamamlayıcı Üniteler İmalatı Ve Satışı
Çalışan Sayısı : 11-50 Arası Çalışan
Şirket Türü : Limited Şirketi
Kuruluş Yılı : 1986
Sermaye : 100.001-250.000 TL Arası
Yıllık Ciro : 250.001-1.000.000 TL Arası

Dede Makina Kısa Açıklama

1986 yılından kurulmuş olan Dede Makina İkitelli Organize Sanayi Sitesinde makina üretimi konusunda hizmet vermektedir. Gıda, Kozmetik, Boya, Kimya ve ilaç sanayisinde kullanılmak üzere makina imalatını satışını ve satış sonrası destek vermektedir.

Başlıca üretimini yaptığı makinalar otomatik dolum hatları ve makinaları, kapak kapatma makinaları, etiketleme makinaları, şişe temizleme makinaları, monoblok rotatif dolum, ısı tünelleri, taşıyıcı konveyörlerdir. 

İç ve Dış piyasada çağın teknolojileri ve uluslararası markaların ürünleri ile birleştiren firmamızın sektördeki konumu müşteri memnuniyeti odaklı, kaliteden ödün vermeyen anlayışı ve uzman kadrosu ile güvenilir bir çözüm ortağı olmasından kaynaklanmaktadır.