Tural Makina

Transfer Baskı Makinaları, Pashmina Ütü Kalender Makinası, Film Laminasyon ve Kalender Makinaları, Varak Baskı Kalender Makinaları Kumaş Kırıştırma Kraş Makinaları İmalatı ve Satışı

Firma Ünvanı : Tural Makina San. ve Tic. Ltd. Şti.
Faaliyet Tipi : İmalatçı - Üretici Toptan Satış Perakende Satış
Firma Kısa Bilgi : Transfer Baskı Makinaları, Pashmina Ütü Kalender Makinası, Film Laminasyon ve Kalender Makinaları, Varak Baskı Kalender Makinaları Kumaş Kırıştırma Kraş Makinaları İmalatı ve Satışı
Çalışan Sayısı : 11-50 Arası Çalışan
Şirket Türü : Limited Şirketi
Kuruluş Yılı : 1980
Sermaye : 500.001-2500.000 TL Arası
Yıllık Ciro : 5.000.000 - 24.999.999 TL Arası

Tural Makina Kısa Açıklama

1980 yılında kurulan Tural Makina, İstanbul Bayrampaşa’da ki fabrikasında makina üretimine başlayıp devam etmektedir. Ayrıca 7/ 24 teknik servis hizmeti vermektedir. Bursa Bölge Müdürlüğü ile de merkez ofisine bağlı olarak Bölge firmalarına hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

Tural Makina Transfer Baskı Makinaları, Pashmina ütü kalender, Film Laminasyon Baskı, Varak Baskı Kalender,Kumaş Kırıştırma Kraş makinalarını üretmekte olup satışını ve satış sonrası desteğini vermektedir.

Tural Makina ayrıca iç piyasadaki müşterilerinin hizmetine sunarken,  Rusya, Ukrayna, Azerbaycan gibi kuzey ülkelerin yanı sıra İran, Mısır, Tunus vb. birçok ülkeye de ihracat yapmaktadır.