İlan No: #00105047
Kategori: Monte Makinaları
Marka: Ormac
Model Tipi: 795 FLEX
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 15.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Bahçelievler / İstanbul / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ
  • +90 212 654 63 74
  • +90 212 639 66 91

Yetkili: Megatek Makine

Bahçelievler / İstanbul / Türkiye


Arka Monte Ve Yan Kapama Makinesi

ORMAC 795 FLEX 
BİLGİSAYAR KONTROLLÜ  ÇİVİLİ-İLAÇLI YAN KAPAMA VE ARKA MONTA MAKİNESİ

795 FLEX ile burun monte işlemi yapılmış olan ayakkabının milo başından topuk kısmına kadar olan montajı gerçekleştirilir. Bu işlem yanlarda Polyamid bazlı Hotmelt ilaç ile yapılırken; topuk kısmında ilaçla veya çiviyle; istenirse her iki yöntem de kullanılarak yapılır. 795 Flex’in en önemli yeniliklerinden biri Kalıp Taşıma kolunun elektronik olarak kontrol edilebilmesidir. Kalıp Taşıma kolunun kalıp yüksekliğine göre pozisyonunun programlanabilmesi değişik yükseklikteki kalıplarla kolayca çalışabilinmesine olanak sağlar. Diğer önemli özellikleri:

< >Dokunmatik kontrollü çok renkli ve çol dilde kumanda paneli (Türkçe dil desteği mevcuttur) Otomatik Sürekli Çalışma Kalıp Numarası otomatik Tanıma Motorlu Burun dayama Ayarlama Açılış-Kapanış Pozisyonu ve Sağ-sol Durumu Programlanabilen Makaslar Yanlarda Programlanabilir yükseklik ve eğim ayarıTermo ilaç bitiş uyarısıElektronik Self Test. Açılış-Kapanış Pozisyonu ve Sağ-sol Durumu Programlanabilen Makaslar 
  • Kalıp Yüksekliği Ayarlanıp Programlanabilen  Kalıp Taşıma Kolu. 
  • Otomatik kalıp numarası tanıma sistemi yardımıyla Ayakkabının Sabitlenmesi   
  • Ayakkabı topuk kısmının ilaçlanması

Arka Monte Ve Yan Kapama Makinesi, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la tüm satış detaylarıyla inceleyin sipariş verin satın alın!