Beton Pompası kategorisi aramanızda 46 adet ilan bulundu

Sabit Beton Pompası

Muhtelif | 2. El

750.000 +KDV

Toplam 2 sayfa içerisinde 1. sayfayı görmektesiniz.

Beton Pompası Popüler Ürünler

Beton Pompası Nedir ?

Bu ürün sıvı aktarımı için kullanılan bir makinedir. İki tip beton pompası vardır. Birinci uç pompadır. Bir kamyona bağlanır veya daha uzun ünitelerde bulunur. Betonu doğru yerleştirmek için uzaktan kumandalı eklemli bir robotik kol ( bom denir ) kullanır. Bom pompaları, büyük inşaat projelerinin çoğunda, çok yüksek hacimli pompalama ortamlarında bulunanlardan ve yerleştirme bomunun emeklilik odaklı doğası vardır. Hat beton pompalarına devrim niteliğinde bir alternatiftir. İkinci ana tip pompadır. Bir kamyona monte edilebilir veya bir rotaya yerleştirilir ve genel olarak bir şapka pompa veya monte edilmiş bir pompa olarak adlandırılır. Bu pompanın, makinenin çıkışına elle tutturulması için çelik veya esnek beton yerleştirme hortumları yapılır. Bu pompanın, makinenin çıkışına elle tutturulması için çelik veya esnek beton yerleştirme hortumları yapılır. Bu hortumlar ile bağlantılanır ve betonun yerleştirilmesi gerekir. Bu ürünü bodrum katlara, büyük beton plakalara, havuz teraslarına ve beton kamyon oluklarını ve 16 fit soğuk oluk kullanarak ulaşamadığımız hemen hemen her şeye beton yerleştirmek için sıkça kullanıyoruz. Çalışması, hidrolik ve elektrik sistemlerinin kullanılmasını içerir. Bu sistem dönüşümlü olarak dönen hidrolik silindirlere bağlı malzeme silindirleri içerir. Haznede beton karışımı ve pompa çalışırken, bir malzeme silindiri geri çekilerek malzemeyi silindire çeker. Bu sistem dönüşümlü olarak dönen hidrolik silindirlere bağlı malzeme silindirleri içerir. 

Haznede beton karışımı ve pompa çalışırken, bir malzeme silindiri geri çekilerek malzemeyi silindire çeker. Bir silindirden diğer silindire geçiş, pompa kamyonlarının beton boru sistemi boyunca sürekli bir beton karışımı akışı sağlayarak gerçekleşir. Pompa kontrol panelinde veya uzaktan kumandadan çalıştırılabilir. Hidrolik pompanın yarattığı hidrolik yağ akışı, tahrik silindiri pistonlarını tahrik silindirlerinin içinde dönüşümlü olarak ileri geri iter. Tahrik silindirleri ve beton silindirlerin içindeki beton pistonlar birbirine bağlı olduğundan, pistonlar senkron olarak hareket eder. Bir tahrik silindiri beton pistonla birlikte geri çekildiğinde, beton, hazneden beton silindire emilir. Eş zamanlı olarak, diğer tahrik silindiri ve beton piston hazneye doğru uzatılır. Beton piston, betonu beton silindirlerden S-Tube üzerinden ve beton boru ve beton hortumlara doğru iter. Daha sonra, pompa strokun sonunda devreye girer ve s-tüp valfinin silindiri emen ve dolduran diğer beton silindire geçip bir sonraki çevrime geçmesini sağlar. Ters pompalama, betonu, hazne yerine s-borusundan emmek için emme strokundaki ve S-Borusundaki betona bağlar. Sonuç olarak, beton piston, hazneyi tekrar betona pompalar. Ters pompalama, çoğunlukla dökme işlemi yapıldıktan sonra beton hortumları temizlemek için kullanılır. Beton pompasının çalıştırma gücü, hidrolik pompaları çalıştıran motor tarafından sağlanır. İsteğe bağlı elde tutulan kablo veya uzaktan kumandalar, pompalama işleminin uzak mesafeden çalıştırılmasını sağlar. Beton pompası, ıslak betonu, yayınlanan derecelendirme ve özelliklerine uygun bir boru ve hortum dağıtım sistemi aracılığıyla güvenli bir şekilde pompalamak için tasarlanmıştır. 

Beton pompasının çalışma sırasındaki güvenlik ve stabilitesi ön ve arka payandalar tarafından sağlanır. Payandalar için kumandalar beton pompası kamyonunun yanlarına yerleştirilmiştir. Taze karıştırılmış bir beton yığınının sahadaki belirli bir yere taşınmasıdır. Bu, bir evin arka bahçesine veya vakıflar için kullanılan betonun bir konut geliştirmenin uygun alanına pompalanması olabilir. Önemli miktarda beton gerektiğinde, beton pompalamayı tercih etmek en iyisidir - çok zaman ve çok fazla çaba harcar. Bir el arabası daha ucuz olabilir, ancak bir kamyondan iki tırnağı bir kamyondan ihtiyaç duyduğunuz yere kadar çektiğinizde, yakında bunun yerine bir beton pompası olmasını istersiniz. Her zaman ileri teknoloji, kaliteli ürün ve müşteri memnuniyetini her zaman hedefleyen portalımızdaki firmalar, hem iç hem de dış pazarlarda tanınan ürünleri ile Makina Türkiye'de. Oldukça uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleriyle hemen bir makina satın alabilirsiniz. Portalımızda kaliteli tedarikçiler tarafından satışa sunulan ürün çeşitleri üretilmektedir. Ürün son teknoloji teknikleriyle, kalite güvence altına alınmış bileşenler kullanılarak üretilir. Sıfır ve ikinci el seçenekleriyle ihtiyacınıza en uygun ürün siparişini kolaylıkla verebilirsiniz. Ürünler esnek üretim ile çok çeşitli malzemeleri işlemek için tasarlanmıştır. Kolay ödeme seçenekleriyle Makina Türkiye üzerinden satın alabileceğiniz ürün çeşitleri kalitelerine göre oldukça uygun fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Yüksek kaliteli, düşük fiyatlı ürünler için portalımızı ziyaret edin. Her bütçeye uygun ürün için sayfamızı inceleyiniz. Hatta dilerseniz makina satıcılarıyla iletişime geçebilirsiniz. Sayfamızı ziyaret edip ihtiyacınıza ve cebinize en uygun olan makinayı tedarik edebilirsiniz. İstediğiniz makina uygun fiyat seçeneğiyle burada. Ürünlerimiz sizlere garantili olarak burada sunulmaktadır. Farklı makina gruplarına portalımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Aynı anda çok fonksiyonlu ürün grupları mevcuttur. Üretimin hızlanmasına ve maliyetin en aza indirgenmesine yardımcı olur. Firma iletişim bilgilerini kullanarak ürünler hakkında bir çok sorunun cevabına ulaşabilirsiniz. Verilerimiz ve sayfamızda olan ürün  içerikleri güncel bilgilerdir. Makine özellikleri ve teknik bilgilere en hızlı en kolay ulaşabileceğiniz sayfa burada. Portalımız bir çok ürün ve firma bilgileriyle gelişmiştir. Sektöründe tecrübeli güvenilir ve kaliteli firma bilgileri portalımızdadır. Sitemizde üst kısımdaki arama motoru çubuğuna aradığınız makina parça, ekipman, ataşman, yedek parça, cihaz, alet ve sanayi ürünlerinin birçok çeşidini bulabilirsiniz.  Türkiyenin Dünya pazarlarına açılan penceresi konumunda olan Makina Türkiye sitesi daima en güncel ürünleri en hızlı şekilde listelemekte ve alıcıyla satıcıyı en ekonomik maliyetlerle buluşmalarını sağlamakta. Müşterinin talebini karşılayan çeşitli özelliklerde makul fiyatlara temin edilebilir. Uygulamanıza ve bütçenize uyacak şekilde kanıtlanmış ürünler ve ileri teknolojiler sayfamızda. Güvenilirlik, çok yönlülük ve hassasiyet sağlar. Seçilebilecek yüz binlerce ürün ve sürekli büyüyen ürün yelpazesiyle endüstriyel ekipman ihtiyaçlarınızın burada karşılandığından emin olabilirsiniz. Binlerce kaliteli tedarikçi ve üretici ile çeşitli endüstriyel uygulamalarınız için satış, servis ve çözümler için tüm ekipmanları sağlayabileceklerinden eminiz. 

Yüzlerce marka ve model, satıcıya anında ulaşabilme imkanı satılık ve kiralık seçenekleriyle Beton Pompası kategorisinde