Boru Kumlama Makinası Kazan Ankara kategorisinde 3 adet ürün

Boru Kumlama Makinası Ø 1500 Mm Abir Makine Bk-100

Satılık Sıfır ( Yeni )

Garantili Görüşülür

. . .

Fiyat: Sorunuz

Marka : Abir Makine
Model : BK-100

Satıcıyla İletişim Kur

Boru Kumlama Makinası  Pipe Sandblasting Machine - Diabolo Roller Kumlanabilen Boru Çapı : Ø 1500 mm Türbin sayısı : 2 adet http://abirmakine.com.tr/en Farklı özellikteki düzgün yüzeyli ürünlerin ( tüp, tank, mil ...) kumlama işlemini yapmak için, istenilen boru çapı ve uzunluğuna göre, boru kumlama makinesi projelendirilerek imalatı yapılır.     Özel konik tip açılı rulo konveyor vasıtasıyla, boru kendi etrafında dönerek ilerler. Bu şekilde borunun tüm yüzeyi kumlanmış... Devamını Gör>>

Abir Makine Boru Kumlama Makinesi Abir Makine Bk-1500 Boru Kumlama Makinası  Boru Kumlama Makinası-2 Türbin Kumlanabilen Boru Uzunluğu  12000mm Otomatik Temizlemeli Filtre - Jet-Pulse Pipe Sandblasting Machine - Diabolo Roller Çift Türbin Boru Kumlama Makinesi Çap: 1500 mm Uzunluk: 12 metre Devamını Gör>>

Bk/820 Boru Kumlama Makinesi

Satılık Sıfır ( Yeni )

Görüşülür

. . .

Fiyat: Sorunuz

Marka : Abir Makine
Model : BK/820

Satıcıyla İletişim Kur

Boru Kumlama Makinası - Abir Kumlama Makineleri Kumlanabilen Boru Çapı Aralığı: Ø159mm - Ø820mm 2 Türbin   Konveyör Boyu : 12.000 mm İstenen boru çapı ve uzunluğuna göre, projelendirilerek imal edilebilir. Pipe - Tube Shotblasting Machine http://abirmakine.com.tr/en

Boru Kumlama Makinası Firmaları Tümü

Kategoride En Çok Bakılan Ürünler

Boru Kumlama Makinası Nedir?

Boru kumlama makinaları imal edilen boruların üzerine boya yada benzer uygulamaları yapmadan Boru iç ve dış yüzey, kaynaklı paslı yerlerin  temizlenmesi için kullanılan yüksek basıç türbinleri ile aşındırıcı nozulların yüzeye yüksek basıçla çarpması sonucu temizleyen teknolojik makinalardır.

Sitemiz Boru imalatçılarının ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla birçok marka ve ürün çeşitlerine yer vermiştir.  Kendi içinde yapacağı işe göre türlere ayrılmıştır.

Çelik aşındırıcı kumlama makinası, Yüzey temizleme gereksinimi için kumlama makinası gibi çeşitleri vardır

Kumlama makina ve sistemleri kaplamanın en iyi yapışmasını vermek için elde edilir uygun değirmen profilini sağlamak için kaplama üreticileri ile yakın işbirliği içinde çalışmaktadır.

Boru özel olarak tasarlanmış dış çarpık rulo tipi malzeme taşıma sistemi üzerinde kumlama makinesinin içinden taşınır. yüksek üretim patlama dolapları geniş bir yelpazesi değişken temizlik hızlarında 5cm (2 ") (144) 366cm için" çap borusundan işlemek için kullanılabilir.

Kumlama yapan boru makineleri kirletici ve para cezaları, kontrol toz kaldırmak ve doğru aşındırıcı büyüklüğünü korumak için birlikte çalışmak bir hava yıkama ve toz toplama sistemi yer alıyor.

Kazan Ankara Boru Kumlama Makinası Satılık Kiralık Ürünler, Satıcı Fırmalar, Marka ve Model Tipleri, detaylı özelliklerini bulabilirsiniz.