Kumlama Makinaları

kategorisinde 197 adet ürün
Tamburlu Kumlama Makinası Tek Türbünlü
Askılı Kumlama Makinası Tek Askılı
Askılı Kumlama Makinası Çift Askılı
Tamburlu Kumlama Makinası Abana Tek Türbünlü
Çift Türbünlü Tamburlu Kumlama Makinası
Sac Profil Kumlama Makinesi
Kum Açma Makinası Abana Makina Kam 37
Abana Makina Kumlama Türbini
Havalı Kumlama Makinası
Vakumlu Kumlama Kabini
Satılık Sıfır Seyyar Havalı Kumlama Makinası - Dampıng !
Askılı Kumlama Makinası
Toplam 10 sayfa içerisinde 1. sayfayı görmektesiniz.

Kumlama Makinaları Firmaları Tümü

Kumlama Makinası, Kumlama Malzemeleri tam olarak metal yüzeyleri temizlemek çapakları almak pürüzlerini gidermek için kullanılan yüksek basınçla yüzeye kum tanecikleri aracılığı ile işlevlik kazanan makinaların genel adı Kumlama makinası dır
Kumlama bir temizlenmesi (peen) güçlendirmek için kullanılan yöntem veya lehçe metaldir.Kumlama dahil metal kullanır hemen her sektörde kullanılan havacılık , otomotiv , inşaat ,dökümhane , gemi demiryolu , ve diğerleri. Wheelblasting veya airblasting : kullanılan iki teknoloji vardır
Wheelblasting
 Wheelblasting  elektrikli motor bir türbin çarkını çevirerek enerjiyi aşındırıcı enerjiye  dönüştürür. Her bir tekerlek kapasitesini dakikada yaklaşık 60 kg 1200kg arasındadır. Bu büyük miktarlarda büyük parçalar veya parçaların geniş alanlar, pası giderilmiş temizlenmiş, çapakları, desanded veya bazı şeklinde temizlenmesi gerekir nereye makineleri kullanıldığı türbinli, aşındırıcı hızlandırdı.
Basit: Genellikle bileşenlerin taşınması yöntemi makinenin tipini belirleyecek püskürdü edilecekmasa makineleri entegre, tam için otomatik manipülatör aracılığıyla, tam seri otomobil üreticileri için makine makaralı konveyör ve şerit kireç çözücü sistemleri .
Airblasting
Hava şoku makineleri şeklini alabilir Kumlama kabininde veya patlama kabine , kumlama medya pnömatik komponent üzerine memeleri tarafından basınçlı hava ile hızlandırılmış ve tahmin edilmektedir. Malzeme ile su karışımı kullanılabilen özel uygulamalar için bu ıslak kumlama denir.
Hava ve patlama nozulları patlatma ıslak hem sabit pozisyonda monte edilebilir veya manuel veya otomatik meme manipülatörler veya robotlar tarafından çalıştırılabilir olarak.
Patlatma görevi belirler aşındırıcı seçimi, çoğu durumda, kuru ya da serbest dönen zımpara herhangi bir ortam tipini kullanılabilir.
 

Kumlama Makinaları tüm çeşitleri, fiyatları ve tüm teknik detaylar sıfır ve 2. el Kumlama Makinaları ilanlar imalattan bayiden tedarikçiden ürünler