Kumlama Makinaları

kategorisinde 366 adet ürün
Toplam 11 sayfa içerisinde 1. sayfayı görmektesiniz.

Kumlama Makinaları Popüler Ürünler

Kumlama Makinaları

Kumlama bu işlem için üretilmiş kum olarak tabir edilen silis, bazalt, ve grit gibi maddelerin yüksek basınçlı hava ile metal yüzeye çarptırılmasıdır. Bu işlemde kullanılan makinalara kumlama makinaları denir.

Askılı kumlama makinası, basınçlı kumlama makinası, boru kumlama makinaları, kabin kumlama makinaları, kumlama kum açma makinesi, kumlama kum hazırlama makinası, manuel kumlama makinası,kumlama odaları,  otomatik kumlama makinası, sac profil , sulu , tablalı , tamburlu , tel , tünel kumlama makinesi, yüzey kumlama makinesi, kumlama makina parçaları, kumlama makina ekipmanları, kumlama malzemeleri gibi çeşit çeşit makina bulunmaktadır. 210’a yakın sıfır ve ikinci el kumlama makinesi arasından siparişlerinizi verebilir veya ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz. Abana Makina , Abir Makina, Abir Makine, Akm, Alju, As Makina, As Ticaret, Asal Metal, Bsm, Clemco, Commander, Contracor, Çetingil, Elro, Endumak Marka, Endüstri Gm, Kum-Sa, Özmak Makina kumlama makinası, PMS, Pulsar kumlama makinası, Saygılı Makina , Saykar, Teknoblast, Tempest, Ufukmilling kumlama, Yüzey İşlem kumlama makinesi, Yüzeysan gibi sektörün öncü tedarikçileriyle iletişime geçebilirsiniz.

Kumlama bir temizlenmesi (peen) güçlendirmek için kullanılan yöntem veya lehçe metaldir.Kumlama dahil metal kullanır hemen her sektörde kullanılan havacılık , otomotiv , inşaat ,dökümhane , gemi demiryolu , ve diğerleri. kumlama makinesi Wheelblasting veya airblasting : kullanılan iki teknoloji vardır

Wheelblasting  kumlama makinesi elektrikli motor bir türbin çarkını çevirerek enerjiyi aşındırıcı enerjiye  dönüştürür. Her bir tekerlek kapasitesini dakikada yaklaşık 60 kg 1200kg arasındadır. Bu büyük miktarlarda büyük parçalar veya parçaların geniş alanlar, pası giderilmiş temizlenmiş, çapakları, desanded veya bazı şeklinde temizlenmesi gerekir nereye makineleri kullanıldığı türbinli, aşındırıcı hızlandırdı.
Basit: Genellikle bileşenlerin taşınması yöntemi makinenin tipini belirleyecek püskürdü edilecekmasa makineleri entegre, tam için otomatik manipülatör aracılığıyla, tam seri otomobil üreticileri için makine makaralı konveyör ve şerit kireç çözücü sistemleri .

Airblasting tiplerde h ava şoku makineleri şeklini alabilir Kumlama kabininde veya patlama kabine , kumlama medya pnömatik komponent üzerine memeleri tarafından basınçlı hava ile hızlandırılmış ve tahmin edilmektedir. Malzeme ile su karışımı kullanılabilen özel uygulamalar için bu ıslak kumlama denir.
Hava ve patlama nozulları patlatma ıslak hem sabit pozisyonda monte edilebilir veya manuel veya otomatik meme manipülatörler veya robotlar tarafından çalıştırılabilir olarak.
Patlatma görevi belirler aşındırıcı seçimi, çoğu durumda, kuru ya da serbest dönen zımpara herhangi bir ortam tipini kullanılabilir.

Yerli üretimde  kalite konusunda dünya standartlarına yakın üretimler sağlayabilmektedirler. Dünyanın birçok ülkesinde Türkiye menşeili ürünler görmek mümkündür. Kumlama makineleri satına alırken yapacağınız iş parçasının özelliklerine göre tercih etmelisiniz bunun için satın almadan önce mutlaka kumlama makinaları konusunda uzman birinin tavsiyesini satıcı firma yetkililerinden detaylı bilgiler içeren teknik tablolar talep edin.

Kumlama Makinaları fiyatları çeşitleri tüm marka ve modelleri aksesuar ve ekipmanları satılık Kumlama Makinesi ve tedarikçileri