Kumlama Makinaları

kategorisinde 195 adet ürün
Tamburlu Kumlama Makinası Tek Türbünlü
Askılı Kumlama Makinası Tek Askılı
Askılı Kumlama Makinası Çift Askılı
Tamburlu Kumlama Makinası Abana Tek Türbünlü
Çift Türbünlü Tamburlu Kumlama Makinası
Sac Profil Kumlama Makinesi
Havalı Kumlama Makinası
Kum Açma Makinası Abana Makina Kam 37
Satılık Sıfır Seyyar Havalı Kumlama Makinası - Dampıng !
Abana Makina Kumlama Türbini
Vakumlu Kumlama Kabini
Çift Ray Ve 2 Askı Boy=2250 Mm Çap = 1800 Mm Askılı Kumlama Makinası
Maça Mikseri Özmak Makina M-80
Çetingil 22 KW 6 Türbünlü Tünel Kumlama Makinası
Tek Türbinli 700 Mm Mermer Kumlama Makinası
Kumlama Makinası Filtreleri
Saykar SK 1000 Kumlama Kabini
Saykar SK 300 300 Litre Kumlama Kazanı
Toplam 10 sayfa içerisinde 1. sayfayı görmektesiniz.

Kumlama Makinaları Firmaları Tümü

Kumlama bu işlem için üretilmiş kum olarak tabir edilen silis, bazalt, ve grit gibi maddelerin yüksek basınçlı hava ile metal yüzeye çarptırılmasıdır. Bu işlemde kullanılan makinalara kumlama makinaları denir. Askılı kumlama makinası, basınçlı kumlama makinası, boru kumlama makinası, kabin kumlama makinası, kumlama kum açma makinası, kumlama kum hazırlama makinası, manuel kumlama makinası, otomatik kumlama makinası, sac profil kumlama makinası, sulu kumlama makinası, tablalı kumlama makinası, tamburlu kumlama makinası, tel kumlama makinası, tünel kumlama makinası, yüzey kumlama makinası, kumlama makinası parçaları, kumlama makina ekipmanları, kumlama malzemeleri gibi çeşit çeşit makina bulunmaktadır. 210’a yakın sıfır ve ikinci el kumlama makinası arasından siparişlerinizi verebilir veya ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz. Abana Makina, Abir Makina, Abir Makine, Akm, Alju, As Makina, As Ticaret, Asal Metal, Bsm, Clemco, Commander, Contracor, Çetingil, Elro, Endumak Marka, Endüstri Gm, Kum-Sa, Özmak Makina, PMS, Pulsar, Saygılı Makina, Saykar, Teknoblast, Tempest, Ufukmilling, Yüzey İşlem, Yüzeysan gibi sektörün öncü tedarikçileriyle iletişime geçebilirsiniz.

Kumlama bir temizlenmesi (peen) güçlendirmek için kullanılan yöntem veya lehçe metaldir.Kumlama dahil metal kullanır hemen her sektörde kullanılan havacılık , otomotiv , inşaat ,dökümhane , gemi demiryolu , ve diğerleri. Wheelblasting veya airblasting : kullanılan iki teknoloji vardır

Wheelblasting
Wheelblasting  elektrikli motor bir türbin çarkını çevirerek enerjiyi aşındırıcı enerjiye  dönüştürür. Her bir tekerlek kapasitesini dakikada yaklaşık 60 kg 1200kg arasındadır. Bu büyük miktarlarda büyük parçalar veya parçaların geniş alanlar, pası giderilmiş temizlenmiş, çapakları, desanded veya bazı şeklinde temizlenmesi gerekir nereye makineleri kullanıldığı türbinli, aşındırıcı hızlandırdı.
Basit: Genellikle bileşenlerin taşınması yöntemi makinenin tipini belirleyecek püskürdü edilecekmasa makineleri entegre, tam için otomatik manipülatör aracılığıyla, tam seri otomobil üreticileri için makine makaralı konveyör ve şerit kireç çözücü sistemleri .

Airblasting
Hava şoku makineleri şeklini alabilir Kumlama kabininde veya patlama kabine , kumlama medya pnömatik komponent üzerine memeleri tarafından basınçlı hava ile hızlandırılmış ve tahmin edilmektedir. Malzeme ile su karışımı kullanılabilen özel uygulamalar için bu ıslak kumlama denir.
Hava ve patlama nozulları patlatma ıslak hem sabit pozisyonda monte edilebilir veya manuel veya otomatik meme manipülatörler veya robotlar tarafından çalıştırılabilir olarak.
Patlatma görevi belirler aşındırıcı seçimi, çoğu durumda, kuru ya da serbest dönen zımpara herhangi bir ortam tipini kullanılabilir.

Kumlama Makinaları tüm çeşitleri, fiyatları ve tüm teknik detaylar sıfır ve 2. el Kumlama Makinaları ilanlar imalattan bayiden tedarikçiden ürünler