İstanbul Lazer - Kimdir

Lazer Markalama Makinaları, Fiber Lazer Markalama Makinesi, Lazer Kaynak Makinesi, Kuyumcu Lazer Kaynak Makinesi, Renkli Lazer Markalama Makinesi, Tabancalı Tip Lazer Markalama Makinesi, 3D Lazer Markalama Makinesi İmalatı ve Satışı

İstanbul Lazer Markalama Makineleri

İSTANBUL LAZER Markalama cnc ve teknolojik makine san.tic.aş. firması , kuruluş amacı itibariyle toptan ve parekende hizmet sektöründe faliyetlerine devam etmektedir.Günümüz teknolojisi içerisinde bir çok kişinin isteği kendisini özel hissetmek istemesidir. İSTANBUL LAZER  firma ürünlerinizin markalama işlemlerini profesyonel şekilde yapilmesi amacı ile üst kalite ve uygun fiyat garantisi ile siz değerli müşterilerine uzun yıllardır hizmet vermektedir.

İSTANBUL LAZER, Fiber Lazer Markalama Makineleri, Kuyumcu Lazer Kaynak Makinesi, 3D Lazer Markalama Makinesi imalatı ve satışı yapmaktadır.

Bu sektörde çalışan bir çok firmanın aksine hedefimiz her zaman % 100 memnuniyet verici cihazlar üretmektir.

40 yılı aşkın ticari başarımızı Lazer markalama - cnc ve teknolojik aletler üreterek perçinleyen kuruluşumuz , verdiği emsalsiz garanti süresi ve fiyat uygunlu ile rakiplerinden kolayca ayrılabilmektedir.

Tercih sebebi olmak kolay, vazgeçilmez olmak zordur.

MURAT ÜLGER
YÖNETİM KURULU BAŞKANI 

İSTANBUL LAZER MARKALAMA CNC VE TEKNOLOJİK MAK. SAN. BİR ''REFERANS ŞİRKETLER GRUBU'' KURULUŞUDUR.