Karteknik Makina

Karteknik Makina,1998 yılında Türkiye’de üretilmekte olan Cleanvac marka temizlik makinelerinin Anadolu'ya dağıtım ve satış sonrası hizmetlerini vermek amacıyla kurulmuştur.

Firma Ünvanı : Karteknik Makina İnşaat Sanayi Tic. Ltd. Şti
Faaliyet Tipi : Bayii İmalatçı - Üretici Toptan Satış Perakende Satış Hizmet İhracat
Firma Kısa Bilgi : Karteknik Makina,1998 yılında Türkiye’de üretilmekte olan Cleanvac marka temizlik makinelerinin Anadolu'ya dağıtım ve satış sonrası hizmetlerini vermek amacıyla kurulmuştur.
Çalışan Sayısı : 11-50 Arası Çalışan
Şirket Türü : Limited Şirketi
Kuruluş Yılı : 1998
Sermaye : 1.000.001-5.000.000 TL Arası
Yıllık Ciro : 100.000.000 TL den Fazla

Karteknik Makina,1998 yılında Türkiye’de üretilmekte olan Cleanvac marka temizlik makinelerini anadoluya dağıtım ve satış sonrası hizmetlerini vermek amacıyla kurulmuştur. Firmanın büyüme aşamasında firma yapısının değişmesiyle isim olarak da Karteknik Makina olarak ticari ünvan ve ismini değiştirmiştir.

Firmamız, uzun yıllar sektörde deneyim kazanmış satış danışmanlarımızla, işletmelerin ihtiyacı olan temizlik makinalarının tespitinde yardımcı olmaktadır. Ellinin üzerindeki temizlik makinaları çeşidimiz ve özel üretim imkanlarımızla kullanım amacına en uygun olan temizlik makinası işletmelere sunulmaktadır. Bununla birlikte nihai kullanıcıya ücretsiz demonstrasyon hizmeti de verilmektedir.

Karteknik Makine, temizlik makinaları sektöründe, perakende satış dışında, satış organizasyonu, servis organizasyonu ve satış danışmanlığı alanlarında da faaliyet göstermektedir. Temsilciliklerimizi franchise sistemi ile destekleyerek firmalarımızın kısa sürede kalıcı ve sürdürelebilir başarılar yakalamasını sağlamaktayız.

Karteknik Makine,dünya için Türkiye'de üretilmekte olan yüksek standartlı ürünlerimizi, temizlik makinalarındaki son teknolojiyi çok geniş bir yelpaze içerisinde tüketiciye sunmaktadır.