Halı Sıkma Makinası kategorisi aramanızda 86 adet ilan bulundu

3.30 Uzunluk / 38 Çap Halı Sıkma Makinası

İmaj Makine | IM9

35.000 +KDV

4.30 Uzunluk / 38 Cm Çap Halı Sıkma Makinası

İmaj Makine | IM10

60.000 +KDV

2.70 Uzunluk / 38 Cm Çap Halı Sıkma Makinası

İmaj Makine | IM08

30.000 +KDV

4.30 Uzunluk / 47 Cm Çap Halı Sıkma Makinası

İmaj Makine | IM11

65.000 +KDV

5 Metre Körüklü Halı Sıkma Ve Halı Kurulama Makinası

KTM | SK5048

KTM SK5040 5 Metre Körüklü Halı Sıkma Ve Halı Kurulama Makinası

KTM | SK5040

330 Cm Halı Sıkma Makinası

Misyon | 3142

HSM A2700K Körüklü Halı Sıkma Makinası

Aydos Makina | HSM A2700K

420 Cm Halı Sıkma Makinası

Misyon | 4247

430 X 40 Cm Körüklü Halı Sıkma Makinası

MAY Makina | HS 4000 K

260 Cm Halı Sıkma Makinası

Misyon | 1638

270 x 40 Cm Tekerlikli Halı Sıkma Makinası

MAY Makina | HS 2700 T

320 X 40 Cm Körüklü Halı Sıkma Makinası

MAY Makina | HS 3200 K

KTM SK4240 (4,2 Metre) Körüklü Halı Sıkma Ve Halı Kurutma Makinası

KTM | SK4240

270 x 40 Cm Körüklü Halı Sıkma Makinası

MAY Makina | HS 2700 K

270 X 38 Cm Halı Sıkma Makinası

MAY Makina | HS 2700 ECO

320 X 40 Cm Tekerlikli Halı Sıkma Makinası

MAY Makina | HS 3200 T

430 X 40 Cm Tekerlikli Halı Sıkma Makinası

MAY Makina | HS 4000 T

KTM SK4248 (4,2 Metre) Körüklü Halı Sıkma Ve Halı Kurulama Makinası

KTM | SK4248

KTM ST4240 (4,2 Metre) Tekerlekli Halı Sıkma Ve Halı Kurutma Makinası

KTM | ST4240

KTM SK4242 (4,2 Metre) Körüklü Halı Sıkma Ve Halı Kurutma Makinası

KTM | SK4242

KTM SK3340 (3,3 Metre) Körüklü Halı Sıkma Ve Halı Kurutma Makinası

KTM | SK3340

Toplam 3 sayfa içerisinde 1. sayfayı görmektesiniz.

Halı Sıkma Makinası Popüler Ürünler

Halı Sıkma Makinası Nedir

Halı yıkama şirketlerinin vazgeçilmez makineleridir. Halı üzerinde biriken bakteri ve tozları kurutma sırasında önlemek veya en aza indirmek için durulama ve sıkma yoluyla halının nemini% 95'e kadar düşüren endüstriyel tip makinalardır. Halı sıkma işleminin önemi, halının hızlı kuruması ve halı temizleme işleminin çok kısa olmasıdır. Son zamanlarda, ekolojinin hızla gelişmesiyle birlikte bir zorunluluk haline gelen halı sıkma makinelerine olan talep, halı yıkama şirketlerine olan talep ile oluşmuştur. Her halı ölçüsüne göre özel olarak üretilen makineler, halı temizleme firmalarına doğru kullanım için enerji ve su tasarrufu sağlıyor. Halı sıkma makinelerinin dış katı paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Bu sayede dış etkenlerden korunur, ağır yapısı ile sallanmaya dayanıklıdır. İç tambur paslanmaz kromdur. Su ile sürekli temas nedeniyle, uzun ömürlü paslanmaz malzeme gerçek bir sıkma işlemi sağlar. Bakımlarının zamanında yapılması önemlidir. Bakım zamanında ve düzenli olarak yapılır, ömrünü uzatır ve uzun yıllar kullanılabilir. Güvenli bir çalışma yapısına sahip olan bu makineler endüstriyel tip olduğundan, bu işlem hakkında bilgi sahibi olan kişiler tarafından yapılmalıdır. 

Düz bir yüzeye bağlanarak yapılan çalışma sağlıklı çalışma açısından en uygun pozisyondur. Halı sıkma makinesi, halı yıkama fabrikaları için olmazsa olmaz bir makinedir. Bu ürün olmadan halıların kuruması 4 ila 7 gün sürebilir, ıslak asılan halılardan akan su halı saçaklarını, overlok yerlerini ve halıyı boyayabilir. Uzun süre askıda bekleyen halı nemden dolayı yeniden toz çekebilir. Rulo santrifüj halı sıkma makinası ile bu sıkıntılar aşılarak halı teslimatı 1 güne kadar indirilebilir. Halılar sıkma makinasından %90 ila 95 arasında kuru ve ütülenmiş gibi çıkar. Halının içerisinde bulunan toz, deri döküntüsü ve maytlar sıkma işlemi ile birlikte suya karışarak halı içerisinden uzaklaştırılır. Bu makineden çıkan halılar normal sıcaklıkta bir askı alanında takriben 2 ila 8 saatte tamamen kuruyarak paketlemeye hazır hale gelir. Özel olarak ısı yalıtımı yapılmış kurutma odalarında halıların kuruması 2 saate kadar indirilebilir. halının kurutulmasının yanında durulama işlemi için de kullanılabiliyor. Yıkanmış halının tam olarak durulanmasını oldukça kolaylaştırmıştır. Tam durulanmayan halı havları kimyasalın etkisi ile sertleşir. Halı şampuanlanıp fırça ile ovalandıktan sonra gelberi yöntemi ile sıyrılarak durulanır. Ayrıca halı sıkma makinasında durulanan halılarda hissedilir parlaklık ve yumuşaklık elde edilir. Ekstra yumuşaklık sağlayabilmek için sıyırma işleminden sonra halı üzerine su ile seyreltilmiş yumuşatıcı kimyasal uygulanabilir. Her zaman ileri teknoloji, kaliteli ürün ve müşteri memnuniyetini her zaman hedefleyen portalımızdaki firmalar, hem iç hem de dış pazarlarda tanınan ürünleri ile Makina Türkiye'de.

Oldukça uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleriyle hemen bir makina satın alabilirsiniz. Eskiden kullanılan ve bazı firmalarda halen kullanılmaya devam eden kazan tipi santrifüjlere göre oldukça konforludur. Kazan tipi santrifüjlerde halı boyuna rulo yapılarak simit şekline getirilerek kazan içerisine yerleştirilir. Ortalama büyüklükte bir halıyı bu şekilde katlayabilmek için en az 1 dakika uğraşmak gerekir. Ayrıca ıslak halılar kendi ağırlığının en az 5 katı kadar ağır hale geldiği için makina içerisine yerleştirmek de işçiliği artırır. Makina içerisine düzgün yerleştirilemeyen halılar kırılabilir, hatta bazı eski ve sert yapılı halılar kazan tipi santrifüjlerde yırtılabilir. Bu dezavantajlarına rağmen bu makinalar büyük halıların sıkılması işlemi için halen kullanılmaya devam etmektedir. Portalımızda kaliteli tedarikçiler tarafından satışa sunulan ürün çeşitleri üretilmektedir. Ürün son teknoloji teknikleriyle, kalite güvence altına alınmış bileşenler kullanılarak üretilir. Sıfır ve ikinci el seçenekleriyle ihtiyacınıza en uygun ürün siparişini kolaylıkla verebilirsiniz. Ürünler esnek üretim ile çok çeşitli malzemeleri işlemek için tasarlanmıştır. Kolay ödeme seçenekleriyle Makina Türkiye üzerinden satın alabileceğiniz ürün çeşitleri kalitelerine göre oldukça uygun fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Yüksek kaliteli, düşük fiyatlı ürünler için portalımızı ziyaret edin. Her bütçeye uygun ürün için sayfamızı inceleyiniz. Hatta dilerseniz makina satıcılarıyla iletişime geçebilirsiniz. Sayfamızı ziyaret edip ihtiyacınıza ve cebinize en uygun olan makinayı tedarik edebilirsiniz. İstediğiniz makina uygun fiyat seçeneğiyle burada. Ürünlerimiz sizlere garantili olarak burada sunulmaktadır. Farklı makina gruplarına portalımız üzerinden

ulaşabilirsiniz. Aynı anda çok fonksiyonlu ürün grupları mevcuttur. Üretimin hızlanmasına ve maliyetin en aza indirgenmesine yardımcı olur. Firma iletişim bilgilerini kullanarak ürünler hakkında bir çok sorunun cevabına ulaşabilirsiniz. Verilerimiz ve sayfamızda olan ürün  içerikleri güncel bilgilerdir. Makine özellikleri ve teknik bilgilere en hızlı en kolay ulaşabileceğiniz sayfa burada. Portalımız bir çok ürün ve firma bilgileriyle gelişmiştir. Sektöründe tecrübeli güvenilir ve kaliteli firma bilgileri portalımızdadır. Sitemizde üst kısımdaki arama motoru çubuğuna aradığınız makina parça, ekipman, ataşman, yedek parça, cihaz, alet ve sanayi ürünlerinin birçok çeşidini bulabilirsiniz. Türkiyenin Dünya pazarlarına açılan penceresi konumunda olan Makina Türkiye sitesi daima en güncel ürünleri en hızlı şekilde listelemekte ve alıcıyla satıcıyı en ekonomik maliyetlerle buluşmalarını sağlamakta. Müşterinin talebini karşılayan çeşitli özelliklerde makul fiyatlara temin edilebilir. Uygulamanıza ve bütçenize uyacak şekilde kanıtlanmış ürünler ve ileri teknolojiler sayfamızda. Güvenilirlik, çok yönlülük ve hassasiyet sağlar. Seçilebilecek yüz binlerce ürün ve sürekli büyüyen ürün yelpazesiyle endüstriyel ekipman ihtiyaçlarınızın burada karşılandığından emin olabilirsiniz. Binlerce kaliteli tedarikçi ve üretici ile çeşitli endüstriyel uygulamalarınız için satış, servis ve çözümler için tüm ekipmanları sağlayabileceklerinden eminiz.

Yüzlerce marka ve model, satıcıya anında ulaşabilme imkanı satılık ve kiralık seçenekleriyle Halı Sıkma Makinası kategorisinde