Enpatek Alt-Üst Koli Bantlama Makinası

Enpatek | CSM-50

1.800 +KDV

Yarı Otomatik Koli Bantlama Makinesi 12 Koli / Dakika Alt Üst Kayışlı

Packtech | PT-FXJ-6050

1.200 +KDV

Koli Bantlama Makinesi Yan Kayışlı (50*50)

Packtech | PT-FXJ-5050

1.300 +KDV

Yarı Otomatik Koli Bantlama Makinesi 25 Koli / Dakika Profesyonel

Best Pack | BP-MSD-22-2

3.600 +KDV

Yarı Otomatik Koli Bantlama Makinesi 12 Koli / Dakika Kapasite

Packtech | PT-XT-553RL

1.650 +KDV

Otomatik Kapak Kapatmalı Koli Bantlama Makinesi 15 Koli / Dakika

Packtech | BP-ASD-22

7.200 +KDV

Alt-Üst Kayışlı Yarı Otomatik Koli Bantlama Makinesi

Tuva Pack | TM-MCS4040

Fiyat Sorunuz

Max.30 Koli/Dakika Yarı Otomatik Koli Bantlama Makinesi

Tuva Pack | TM-MCS5050

Fiyat Sorunuz

HKB 110 Koli Bantlama Makinası

Hürteknik | HKB 110

Fiyat Sorunuz

HKB 210 (20 M /dak) Otomatik Koli Bantlama Makinası

Hürteknik | HKB 210

Fiyat Sorunuz

20 Koli / Dakika Koli Bantlama Makinası

Aquapak | AKB-20

Fiyat Sorunuz

HKB 130 Otomatik Koli Bantlama Makinası

Hürteknik | HKB-130

Fiyat Sorunuz

20 Koli / Dakika Koli Alt Bantlama Makinası 

Aquapak | AKB-20

Fiyat Sorunuz

Bp-Cs-22-2 Havalı Karışık Full Otomatik Koli Bantlama Makinesi

Best Pack | BP-CS-22-2

Fiyat Sorunuz

SM48 Koli Bantlama Makinası

Siat | SM48

Fiyat Sorunuz

18 - 30 Koli / Dakika (50-650mm) Akıllı Koli Bantlama Makinası

Siat | NastroSB-M6-L

Fiyat Sorunuz

25 Koli / Dakika Yarı Otomatik Koli Bantlama Makinesi

Best Pack | BP-MTD-22-2

Fiyat Sorunuz

SK10 Koli Bantlama Makinası

Siat | SK10

Fiyat Sorunuz

SK20 Koli Bantlama Makinası

Siat | SK20

Fiyat Sorunuz

18-20 Adet / Dakika Servolu Koli Üst Bantlama Makinası

Aquapak | AQUA AKH-20

Fiyat Sorunuz

12 Koli / Dakika Yarı Otomatik Koli Bantlama Makinası

Best Pack | PT-FXJ-5050

Fiyat Sorunuz

Koli Bantlama Makinası K11

Siat | K11

Fiyat Sorunuz

18-20 Adet / Dakika Servolu Koli Bantlama Makinası

Aquapak | AQUA AKH-20

Fiyat Sorunuz

Yarı Otomatik Karton Koli Bantlama Makinesi

Turanbey | TBM 05

Fiyat Sorunuz

20-36 Koli / Dakika Koli Bantlama Makinası

Siat | XL35

Fiyat Sorunuz

Pt-Gpc-50 Kapak Kapamalı Koli Bantlama Makinası

Packtech | PT-GPC-50

Fiyat Sorunuz

18-30 Koli / Dakika (100-500mm) Akıllı Koli Bantlama Makinası

Siat | NastroSB-L5-S

Fiyat Sorunuz

50-75 mm Akıllı Yarı Otomatik Koli Bantlama Makinesi

Siat | NastroSB-R8

Fiyat Sorunuz

50-75 mm Akıllı Yarı Otomatik Koli Bantlama Makinası

Siat | NastroSB-R6

Fiyat Sorunuz

SR20 Koli Bantlama Makinası

Siat | SR20

Fiyat Sorunuz

Toplam 3 sayfa içerisinde 1. sayfayı görmektesiniz.

Koli Bantlama Makinası Popüler Ürünler

İşletmelerin çeşitli ürünleri sevk etmesi için çok önemli olan koli bantlama makinesi çeşitleri farklı boyutlarda kolilerin farklı hızlarda bantlanarak hazır hale getirilmelerinde büyük bir rol oynuyorlar. Bu sayede işletmeler büyük bir zaman tasarrufu sağlarken aynı zamanda iş gücünden de kolaylık bulabiliyorlar.

Koli Bantlama Makinesi Nedir?

Koli bant makinesi temel olarak kolilerin ebatlarına göre enlerini ve yüksekliklerini aynı anda hesaplama yaparak her tarafın aynı anda bantlanmasını sağlayan makinelerdir. Üretim ve bunun sonucunda sevkiyat yapan işletmeler için son derece önemli olup özellikle fabrika gibi alanlar için günümüzde temel bir zorunluluk haline gelmiştir. Bu makineler sayesinde zamandan eşsiz bir tasarruf sağlamak mümkün olurken aynı zamanda iş gücü açısından da sunmuş oldukları kolaylık bakımından tercih edilebilirlikleri artmaktadır. Sayfa üzerinden işletmeleriniz için sunulan koli bandı makinesi çeşitleri ile birlikte üretim hacminize ve paketleme sürenize göre en uygun modelleri rahatlıkla bulabilir, tercih edeceğiniz model sayesinde büyük bir kolaylık elde edebilirsiniz. Yüksek dayanıklılık ve kullanış kolaylığı ile sunulan makineler ihtiyacı doğru bir şekilde karşılaması için farklı modellere sahiptirler.

Koli Bantlamayı Kolay Hale Getirirler

İşletmeler ve fabrikalar başta olmak üzere kolilerin nakledilmesi gereken her türlü alan için koli bandı makinası büyük bir öneme sahiptir. Türlerine, özelliklerine ve işlem hacimlerine göre farklılık gösteren koli bandı makineleri bu bakımdan farklı özelliklerde olmaktadırlar. Daha pratik ve insan gücü gerektiren manuel koli bandı makinelerinin yanında tam otomatik şekilde çalışan ve yüksek hızlara ulaşan makine modelleri de mevcuttur. Koli bantlama makinesi modeli ve yapısı ne olursa olsun her zaman kolileme işlemlerinin hızlı ve kolay bir şekilde yapılmasına olanak tanımaktadır. Kolilerin hızlı ve kolay şekilde hazırlanmasını sağlayan bu makineler böylece işlerin ve sevkiyatın hızlanması açısından da büyük bir rahatlık imkânı yaratabiliyorlar. Aynı zamanda her zaman stabil sonuçlar vermeleri sonucunda da koli bandının da israf olmasını engelleyerek her zaman aynı sonuçları vererek kullanım ve tercih edilebilir olma özelliklerini arttırmış oluyorlar.

Paketleme Anlarınızda Yanınızda

Paketleme ve ambalaj yapma anlarınızda koli bandı makineleri eşsiz bir kolaylık sunmaktadırlar. Pratik çözümler sunan bu makineler işletmelerin iş yaşamında hız bulmaları için yararlı olmaktadır. Bilindiği gibi iş yaşamında zamanın doğru bir şekilde kullanılması çok önemli olduğundan bu özel geliştirilmiş makineler zamanı en iyi şekilde kullanmanızı sağlayarak özel bir katkı sunarlar ve her şeyden öncesi iş gücünün de azalmasına neden olurlar. Koli bandı makinalarının çalışma prensibi oldukça basit bir sisteme dayanmaktadır. Paket haline getirilecek olan koli bandından içeriye doğru alınır ve belirlenmiş olan kısımlarının makine tarafından otomatik olarak bantlanması sağlanır. Bu durum tam otomatik makineler için geçerli olup manuel makineler daha basit bir yapıya sahiptirler. Bu makineler el ile kullanılırlar ve kullanan tarafından bant boyutu ayarlanması gerekmektedir. Otomatik olan makinelerde ise bant boyutu sisteme bir kez girildikten sonra bant kesimi tam bu noktada olmakta ve kolilerin muntazaman görülmesi de sağlanmaktadır. Makinelerin ayarları arasında kolay bir şekilde istenen bantlama seçenekleri de tercih edilmekte ve talep halinde bir koliye birden fazla bantlama da yapılabilmektedir. Bu özellikleri ile her zaman tercih edeceğiniz makineler büyük bir kolaylık ve rahatlık sunacaklardır.

İş Sürelerinizi Kısaltır

Koli bandı makineleri çalışma prensipleri bakımından iş yaşamında zamandan eşsiz bir tasarruf yapmanızı sağlarlar ve tüm işletmeler için gerekli bir makine olarak öne çıkarlar. Özellikle çok fazla seri üretim yapan işletmeler için koli bantlama makinesi kullanılması zorunluluk halini almıştır çünkü iş yükünün hafifletilmesi zaman açısından son derece önemli olmaktadır. Koli bantlama makinesi fiyatları da bu bakımdan işletmelerin kolay bir şekilde temin edebilmeleri amacıyla en uygun fiyatlar ile sizlere sunuluyor. Farklı yapıda ve modelde olan makineler arasından kolayca işlerinize en iyi karşılık ve yardım sunacak olan modeli seçebilir, sunmuş oldukları rahatlıktan yararlanarak işlerinizin ivmelenme kazanmasına neden olabilirsiniz.

Koli Bantlama Makinesi Kullanma Avantajları Neler?

İster yarı otomatik koli bantlama makinası ister tam otomatik olarak kullanılsın işletmeler için büyük avantajlar sunmaktadır. İlk baş tüm koliler için aynı oranlarda bant tüketimi sağlar ve böylece bandın israf edilmesinin önüne geçerek bant harcamalarından da tasarrufu mümkün kılar. Bunun yanında bantların düzgün kesilmesine neden olarak parçalanmış ya da zarar görmüş bantların oluşumunu engeller. Koli bantlama makinelerinin bir diğer önemli özelliği de normal koşullarda paketleme çok uzun sürecekken hızlı bir şekilde çalışma imkânı sunmalarıdır ve bu durum ise özellikle zaman açısından yarışın hakim olduğu iş yaşamında daha fazla avantaj olarak öne çıkmaktadır. Otomatik koli bantlama makinası modelleri tamamen otomatik bir şekilde çalıştıkları için personel ihtiyacının da azalmasına neden olurlar ve böylece işletmeye ekstra tasarruf ve verim imkânın da mümkün olmasını olanaklı bir hale getirirler.

Yüksek malzeme kaliteleri ve özenli yapıları ile beraber uzun ömürlü kullanım sunan koli bantlama makineleri aynı zamanda çok az bakım isterler ve her zaman yapılan ayarlamalar ile birlikte stabil bir çalışma göstererek paketleme işlemlerinizin çok rahat ve hızlı şekilde tamamlanmasını sağlarlar. Fabrikalar başta olmak üzere özellikle işlerini büyütmek isteyen işletmeler için son derece önemli anlamlara sahiptirler.

En Uygun Fiyatları Her Zaman Tercih Edin

Koli bantlama makinesi fiyatları marka ve kaliteye göre farklılık gösterebilmektedir. Temel olarak koli bantlama makineleri bantların kolilere pratik ve hızlı şekilde yapıştırılmasını sağladığı gibi yan özelliklere sahiptirler. Bunlar arasında bant miktarının belirlenmesi, kaç kez bantlama yapılacağının ayarlanması, kolinin farklı kısımlarının bantlanmasını sağlamak ya da malzeme kalitesi bakımından kendi içlerinde farklılık göstermektedirler. Bu yüzden fiyatlar da farklılık taşımakla birlikte sayfa üzerinden sunulan tüm modellerde en yüksek kalite ve kullanım kolaylığı söz konusu olmaktadır. Kolilerin büyüklüklerine göre de değişen modeller arasında ihtiyacınızı en doğru şekilde giderecek olan makineyi seçmeniz halinde en uygun fiyat imkânlarından da yararlanmanız mümkün hale gelecektir.

Koli Bandı Makinası Nasıl Kullanılır?

Koli bandı makinası kullanımı otomatik olan modellerde son derece basittir. Makine üzerinden gerekli ayarlamaların yapılması sonrasında makineye gelen kolilerin bantlama işlemleri yapılır. Makine çeşitlerine göre koli boyutlarını temel alarak makineler seçebilirsiniz. Yüksek koliler için yüksek boyutta kolileri bantlama yapacak olan modellerin seçimine dikkat edilmesi gerekmektedir. Aynı zamanda koli kapatma makinası olarak da kullanılacak modeller kolilerin kapatılmasını ve daha sonra bantlanmasına yardımcı oluyor. Bazı modellerde kapakların kapatılmış halde bantlanma işlemine başlanması gerekirken kapak kapatmalı bant makinası modellerinde ise makine tarafından otomatik olarak koli kapağı da kapatılıyor ve böylece iş gücünden daha fazla tasarruf sağlanması da mümkün hale geliyor. Tüm bu özellikleri ile birlikte koli bantlama makinesi çeşitleri ihtiyaçlarınızın en iyi şekilde karşılanmasını, işlerinizin kolaylaşmasını ve hatta işlerinizin büyümesine de katkı sunarak iş yaşamınızda en büyük yardımcılarınızdan birisi olmayı fazlasıyla hak etmiş ve kazanmış oluyorlar.

Komisyonsuz Aracısız Ticaret

Rekabetçi fiyatlar ile alın satın kiralayın

Tüm İletişim Kanalları

Telefon whatsapp mail ve tüm iletişim kanalları şeffaflığı

Mobil Cebinizde

Mobil uygulamamızı indirin takipte kalın

Mağaza Açın ve İlan Verin

Kolay kullanım sunan portalımızda alın satın kiraya verin